Wpis z mikrobloga

@MinisteRV: Zgadzam się, naprawdę przeraziło. Poza tym miałem mega dreszcze i jakieś dziwne odczucia temperatury, aż mi ręce się widocznie trzęsły. Dobrze że tak krótko to trwało xD
Miał ktoś ze po szczepieniu coś się #!$%@? w oczach na jakieś pare minut ? Zastanawiam się czy to normalne


@MinisteRV, @Dpdp : To się panowie nazywa napad lękowy (lub może raczej reakcja lękowa), przeżywałem wiele razy więc wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem to też ostatnio po szczepionce, zresztą dokładnie to samo miewałem też po pobieraniu krwi. Przejęci byliście, rozemocjonowani, podświadomie lekko spanikowani. Generalnie to z
@aei9077: Całkiem możliwe, ale dziwie się bo miałem coś takiego pierwszy raz, wcześniej na pobieraniu krwi czy innych szczepieniach nic się nie działo a tutaj takie coś
Całkiem możliwe, ale dziwie się bo miałem coś takiego pierwszy raz, wcześniej na pobieraniu krwi czy innych szczepieniach nic się nie działo a tutaj takie coś


@MinisteRV: Wcześniej przy okazji pobierania krwi czy szczepieniach nie było takiego medialnego halo, niedomówień, szurskich teorii, obaw itd. To wszystko oddziałuje na ludzką podświadomość.