Wpis z mikrobloga

@tluczek_do_kartofli: Jeździłem przez jakiś czas 1.6 200 KM, rocznik chyba 2017. Automat ok, elektronika w miarę ok, choć zdarzały się nieco uciążliwe zwiechy interfejsu, zwłaszcza navi, a obraz z kamery cofania był dość słabej jakości (na oko jakieś 520p). Ale ogólnie fajne, ładne, żwawe i nowoczesne auto, jeśli masz opcję w rozsądnych pieniądzach to bierz.
@Wentrosz: Mam opcję na (wszystkie w initiale paris i automacie) 1.6 160km, 105kkm z 2017 za 16k euro, tce 200 z 2017 z 30kkm za 20k bądź również diesel jak wyżej tylko 95kkm za 16.5k. Nie mam pojęcia czy to rozsądne pieniądze za te auta, mega mi się podoba w tej cenie (zwłaszcza benzyna) i tym wyposażeniu. Jestem przyzwyczajony do braku awarii i nie chciałbym tego zmieniać xD

@BillyGugu: a
@tluczek_do_kartofli
@Zyrafywchodzodoszafy

Dokładnie taka sama sytuacja w talismanie, którym jeździłem. Skrzynia szarpała przy ruszaniu. Aso wgrało nowy soft i minimalna poprawa.

Do tego dynamiczne ruszenie to zawsze pisk opon. Obsługa multimediów tragiczna.

Spalanie spore. W mieście nie dało się zejść poniżej 10L.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tluczek_do_kartofli: elektronika rzeczywiście plata figle, jeździłem zastępczym Talismanem 2020 rok i w ciągu dwóch tygodni raz wyskoczyła sprawność układu wydechowego, parę razy przestały działać czujniki parkowania (był błąd), raz wyskoczył poziom adblue (weszło pół litra pod korek ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i zdarzały się problemy ze skrzynią (potrafiła zablokować dźwignie na R, przed P). Zgłosiłem wszystko firmie co wynajmowała to powiedzieli że serwis nie widział problemu z
@piwakk: czy Ty przypadkiem juz sie nie wypowiadales na temat talismana i doszlo do tego, ze miales go na vhwile, w trybie jazdy, ktory do ekonomicznych nie nalezal, po przesiadce z innego automatu co tlumaczy ruszanie z piskiem i szarpanie bo nie umiales sie przestawic?
@BillyGugu No jeśli jakieś 2 miesiące i kilkanaście przejażdżek plus wypowiedz innych osób które jeździły tym autem to mało to ja nie wiem. Każdy stwierdzał od razu, że ta skrzynia szarpie :)

Zwykły tryb jazdy nie jest ekonomiczny? Mam cały czas jeździć e jakimś Eco? No nie.

Jaka ma być filozofia w przestawieniu się? Potrzebuję dynamicznie ruszyć spod świateł. Wciskam niepełny gaz i w talismanie to od razu pisk. Autem nie da
@BillyGugu Kto normalny kupuje auto, które jest choć trochę mocniejsze i jeździ cały czas w Eco? Nie znam takiej osoby. Co do skrzyni, masz wyżej komentarze, że inni też mieli z nią problem. Co więcej, otwórz sobie autocentrum. Wybierając talismana i potem z kilkunastu ocenianych elementów, najniższą ocenę ma właśnie skrzynia biegów. Jeździłem wieloma autami i niestety jeśli chodzi o działanie skrzyni talismana uplasowałbym na samym dole. I mówię niestety, ponieważ sam
autocentrum


@piwakk: mega wiarygodne źródło informacji

Kto normalny kupuje auto, które jest choć trochę mocniejsze i jeździ cały czas w Eco?


@piwakk: a po wuja ci w miescie tryb sport xD pilujesz kapcia od ronda do ronda? XD

Jak juz pisalem, ruszanie to kwestia przyzwyczajenia. Jedni ogarniaja temat, inni... No a inni to inni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak, jest to wiarygodne źródło.

Z resztą wpisz sobie w google. Talizman szarpie przy ruszaniu. Testy, recenzje, forum.

A czy ja mówię o sport? Mówię o normalnym trybie. W sport szarpała jeszcze bardziej.

Widzę, że czytanie ze zrozumieniem się kłania. Broń dalej tego, że ta skrzynia jest po prostu słaba.
A czy ja mówię o sport? Mówię o normalnym trybie. W sport szarpała jeszcze bardziej.


@piwakk: neutral ma podobna dynamike do sport.

Widzę, że czytanie ze zrozumieniem się kłania


@piwakk: no tak, uja idzie to zaczne obrazac xD
@BillyGugu Nie obrażam. Stwierdzam fakty. Podałem kilka argumentów, podałem przykłady że w internecie opisują w wielu miejscach to samo, a ty najmądrzejszy i twierdzisz że problem nie występuje. Szkoda czasu na zafiksowaną osobę.
@BillyGugu Zdezelowana służbówkę? Doprawdy ciekawe. Samochód używany poprzednio przez 1 osobę. Przebieg 60k. Serwisowany na bieżąco.

Ja używałem z dwoma innymi osobami, które od razu stwierdziły, że skrzynia szarpie.

Skończ już pisać te głupoty i wymysły, bo aż szkoda gadać. W 4 miejscach piszą o problemach ze skrzynią, a ty dalej gadasz swoje farmazony.
@piwakk: xD
Jezdzac tym autem nieustannie ponad rok, znajac mase innych wlascicieli tego modelu dalej bede twierdzil, ze to kwestia ogarniecia pracy skrzyni i plynnego ruszania bez pisku czy szarpania bez wzgledu na randoma z wykopu uzytkujacego to auto 2 miesiace xD z dwiema innymi osobami xD

Zonie nie boje sie dac prowadzic a z toba to juz mialbym opory