Wpis z mikrobloga

JUST SHAVE IT BRO XDD

Znalazłem nowy kanał na yt, gdzie gościu robi ciekawe eksperymenty na tinderze.

1. Pierwszy eksperyment dotyczył całościowego looksmaxingu jaki zrobił autor kanału w ostatnich latach.

Jako łysy, bez zarostu, niedynamiczny typek w gajerku otrzymał zaledwie 2 matche i parę lajków, czyli wynik godny subhumana, totalna porażka.

Jako dynamiczniak po przeszczepie włosów i z lekkim zarostem, otrzymał 62 matche i niezliczone ilości lajków

https://www.youtube.com/watch?v=jb61kLWCkCc

2. Drugi eksperyment był po komentarzach widzów, którzy zwrócili uwagę, że profile zbytnio się różnią i żeby zrobił eksperyment, gdzie są 2 identyczne zdjęcia, z tą różnicą, że na jednym będzie łysolem, a na drugim po przeszczepie włosów. Co ciekawe jako lokalizacje do testów wybrano Wrocław i Kraków XDD

Pierwszego dnia polki dały owlosionemu Mattowi 8 matchy, ale za to niezliczone ilości lajków (ponad 99). Łysol dostał 3 matche i ponad 25 lajków.

Po 3 dniach dynamiczny łysol otrzymał 17 matchy, co nie jest tragicznym wynikiem (o wiele lepiej niż w eksperymencie nr 1), jednak oczywiście nie przekroczył granicy 99 lajków, co włochatemu udało się już pierwszego dnia. Wersja z włosami po 3 dniach otrzymała 42 matche.

https://www.youtube.com/watch?v=he8bpr-05Bs

Jeżeli jesteście podjarani 17 matchami łysego i planujecie się opędzlować na łyso, to przypominam, że Matt jest typem z zagranicy i ma wpisanie University of Vienna w Bio, co na pewno nie uszło uwadze #p0lka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #tinder #looksmaxing #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #chadowezycie #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow ##!$%@? #stulejacontent #przegryw
  • 34
@Marek_Rekus: strzygę się prawie na zero, od 20 lat (lvl 47 here). Wcześniej nie przeszkadzały mi zakola, nie zauważyłem żeby miały wpływ na to jak jestem odbierany. Bardziej obawiałem się kiedyś o bliznę na czole... miałem klejoną skórę po jednej bijatyce. Ale także blizna nie przeszkadzała i szybko stała się elementem innych zmarszczek na czole, jeśli ktoś nie wie to nie zauważy. Poza tym, to nie jedyna moja blizna na twarzy,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@okrim: nie miałem ukrytego wieku i między wierszami pisałem, że nie jestem singlem. Nie pokazywałem twarzy na zdjęciach.

183, ok 80kg, płaski brzuch, lekki sześciopak, ryjec raczej niepolacki, jakieś lekkie domieszki kozackie ale blondyn. To na co laski zwracały uwagę na spotkaniach to dłonie, ubiór, zwłaszcza buty i koszule, oczy i spojrzenie. Dotyk. Zachowanie i "nie motanie się" jak się robi gorąco.
@kosmita:

Podsumowując

1. Masz 47 lat
2. Zdjęcia bez twarzy
4. Dostajesz niby dużą ilość lajków, ale od starszych Pań, miasto to zgaduje że Warszawa
5. Dziewczyny, z którymi się #!$%@? i umawiasz okazują się brzydkie i ogólnie są to samice niskiej jakości
6. Niezadowolenie z niskiej jakości samic spowodowało, że usunąłeś tindera
7. Warszawa jest pełna atrakcyjnych samic, które korzystają z tindera, ale nie dla Ciebie to, tylko dla Chada
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@okrim: 1. tak
2. tak
Zgibiles 3
4. nie. Lajki od dziewczyn 20-44, większość w przedziale 20-35. Wawa
5 niekoniecznie. Zwykle wyglądają gorzej niż na zdjęciach, to fakt. Owszem, są niskiej/przecietnej wartości głównie przez to jak się zachowują, co mają w głowach. Wygląd przeciętny z plusem.
6. Tak, głównie z powodu tego co te laski mają w głowach i jakie są na żywo.
7. Nie wiem. Wolę podrywać na mieście.
8.