Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lastro: Można. Coś z Casio. Z Timeksem i Lorusem może być ciężko, bo w tej cenie to zwykle mają digitale (choć Lorus to nie wiem, czy ma nawet to).
@badtorro: fascynuje mnie, że pod tematami o tanich zegarkach zawsze się znajdujesz z tym samym hasłem. Ja rozumiem i szanuję twoją opinię, po prostu w twoim świecie i otoczeniu tani zegarek to oznaka czegoś złego. Ale pamiętaj, że są inni ludzie, którzy obracają się w innym towarzystwie, gdzie nie nosi się zegarków za kilka tysięcy lub więcej. Staraj się zrozumieć innych, takich którzy nie chcą lub nie mogą przeznaczyć dużej kasy
@Arachnos83: przecież zaproponowałem sensowny zegarek entry, który faktycznie daje rade i nie kosztuje tysięcy. Jeśli chcesz podyskutować to zapraszam do dyskusji, chyba po to jest mirko. A jak nie chce ci się ze mną gadać to też porządku, nie ma obowiązku, po prostu nie odpisuj na moje zaczepki i żyj swoim życiem :)

Jeśli chcesz podyskutować, to ja osobiście uważam że lepiej nie nosić żadnego zegarka niż taki za 100zł. No
@lastro: W tej cenie słusznie przedmówcy Ci proponują coś od Casio. Od nonamów i podróbek trzymałbym się z dala, bo nie po to kupujesz zegarek, żeby Ci się zaraz zepsuł. Sam nosiłem Casio od podstawówki do końca studiów i nigdy nie miałem z nimi problemów i choć trochę czasu już od tamtego okresu upłynęło nic nie słyszałem, żeby ich jakość spadła.

Zastanowiłbym się tylko na Twoim miejscu, czy nie dorzucić jakichś