Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 291
Nie rozumiem ludzi którzy korzystają z kas "automatycznych" płacisz tyle samo a musisz się z tym #!$%@?ć a na końcu trzeba wezwać pracownika bo coś się zawiesiło. Tymczasem ja sobie stoję i przeglądam Mirko - Pani sama skasuje i jeszcze podziękuję. Kasy automatyczne tak - ale powinno być taniej bo wykonuje cześć pracy za ich pracownika. Niedługo będziecie sami towar wykładać na regały #lidl #biedronka
karol1213 - Nie rozumiem ludzi którzy korzystają z kas "automatycznych" płacisz tyle ...

źródło: comment_1621355888XzqorF9FaONfXZ7CUnlTsq.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
@karol1213:

Tymczasem ja sobie stoję i przeglądam Mirko


W tym czasie ja mam zeskanowane zakupy, a ty nadal przegląsza mirko. Obsługa nie wyjmuje ci rzeczy z koszyka na taśmę i nie pakuje ich z powrotem. W sumie to oszczędzasz tylko pik, pik.
  • Odpowiedz
@karol1213: Najczęściej tych kas jest zdecydowanie więcej niż otwartych normalnych. Do tych normalnych zawsze ustawia się kolejka m.in starszych ludzi, którzy nigdy nie podejdą do samoobsługowych. Podchodzę na czilku do samoobsługowych, skanuje sobie szybko, place i wychodzę. Nie muszę stać 15 min aż wszystkie babcie przede mną wytłumaczą kasjerce dlaczego kupują akurat tyle pasztetowej i że te cukierki to dla wnuczka. A nawet jeśli jest kolejka do samoobsługowych to nie pamiętam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@karol1213: najlepszą metodę jaką widziałam to jak samemu masz urządzenie do skanowania produktów i potem tylko płacisz i wychodzisz. Nie musisz jak idiota rozkładać produktów, a potem znowu je pakować do wózka by następnie znowu do samochodu xd
  • Odpowiedz
@karol1213: jedna kasjerka moze obsluzyc jedna kase zwykla, ale 6 kas automatycznych naraz (bo tylko podchodzi w razie problemu lub gdy trzeba sprawdzic wiek przy zakupie alkoholu), wiec kolejki masz mniejsze. zwykle jak ide do kolejki do 6 kas samoobslugowych to jest taka sama kolejka jak do jednej obslugowej
  • Odpowiedz
@karol1213: A do sklepu trzeba jeszcze podjechać i wybrać, za te pieniądze niech oni sami wybierają dla mnie najlepsze produkty i mi dostarczają, niedługo to sam będe do nich te produkty dostarczał jako dostawca. Eh, idiotów nie sieją.
  • Odpowiedz
@karol1213 a jeszcze kiedys za czasow Tesco (jakies 7-8 lat temu) bylo tak, ze wolontariusze z okolicznych szkół za 2zl pakowali Ci zakupy do torby (wlasnie w zamian za wsparcie budowy placow zabaw ktore tesco finansowało w gminach). Przyszedl Kaczynski i wszystko #!$%@?. ;)
  • Odpowiedz
@sharkslayer: w ikei są jeszcze spoko, bo albo nie mają w ogóle wagi albo jest normalna, a nie tak jak w biedrze, że 1g za dużo/za mało i już się sra.
  • Odpowiedz
Jakim frajerem trzeba być, żeby korzystać z kasy obsługowej, nie dość, że szybkość skanowania produktów zależy od humoru szanownej pani/pana kasjera i jego wrzodu na dupie, po drugie, często się zdarza, że ci nabije coś dodatkowo i musisz wracać z paragonem żeby ci oddała hajs xD, na samoobsługowej to luksus, pach ciach #!$%@?, zakupki zrobione, a i podatek VAT sam odciągniesz, bo np. przy owocach czy pieczywie wystarczy, że zapłacisz za jedną
  • Odpowiedz
  • 0
@gosvami
@chwila (ʘʘ)Właśnie w Rossmannie można sobie telefonem zeskanować i zapłacić za zakupy, bez podchodzenia do żadnej kasy. Zawsze się dziwnie czuje jak wychodzę stamtąd - zastanawiam się czy ochronie się wyświetla, że ktoś dokonał właśnie zakupu własnym telefonem i można go z pewnymi produktami przepuścić?
  • Odpowiedz
@karol1213: a ja to po prostu lubię, zawsze marzyłem o wykonywaniu takiej prostej pracy. Jednocześnie mam przyjemność obsługiwać wspaniałego, przemiłego i zawsze zadowolonego klienta, którym jestem ja sam.
  • Odpowiedz
@karol1213: Ja kasuje z dwóch powodów:
-Kupuje sobie jakąś bułkę i owoc i nie będę stać w kolejce po takie gówno
-Trzask dup ludzi którzy nie potrafią z nich korzystać i stoją w kolejce.
  • Odpowiedz