Wpis z mikrobloga

macie tak, ze kompletnie nic wam nie sprawia jakiejś większej przyjemnosci i satysfakcji, przez co nie macie pasji?
probowalam tyle rzeczy; joga, rysunek, bieganie, gitara, taniec i wiele innych
aczkolwiek zadna z nich nie sprawia mi na tyle przyjemnosci ze mam chęć robic to dalej, bardziej czuje taki przymus zeby cos zrobic i czuje sie glupio przez to ze nie mam zadnej ciekawej pasji, tylko dni spedzam glownie na siedzeniu przed komputerem, ogladaniem youtube i randomowym spacerem w nocy zeby cos poczuc XD
czuje presję spoleczenstwa zeby miec jakąś pasję, bo inaczej jest się nudnym czlowiekiem ale ehhh

#depresja #przegryw
  • 38
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
serio odczuwasz presję społeczną na znalezienie sobie hobby?xD
@okaz1981: ludzie nie rozumieją że nie ma się hobby i mówią że każdy ma i gadają że to z lenistwa jest
  • Odpowiedz
@smolldaisy: a próbowałaś coś zbudować, zrobić samodzielnie?

To potrafi dać masę satysfakcji jak się zrobi coś fajnego.

Takie dajmy na to meble - robisz jeden przez rok, jak ukończysz jest satysfakcja, każdy widzi że hobby jest, a robisz jak Cię raz na miesiąc najdzie wena :)
  • Odpowiedz
@smolldaisy: to sie nazywa kryzysem dorastania, trafia ludzi w przedziale 28-34 xD


@Sweet_acc_pr0sa: @smolldaisy: Ja akurat wbiłem lvl 28 i słoneczko jakoś zaczęło wychodzić i nagle mi się zachciało iść na rower, podnieść gitarę z kąta oraz zejść do piwnicy poskubać coś w drewnie. Wcześniej praktycznie ostatnie 10 lat to było właśnie takie siedzenie przed kompem i oglądanie youtuba 24/7. Nawet nie wiem, gdzie ten czas uciekł. Pewnie aktualna
  • Odpowiedz
@smolldaisy: Nie daj sobie wmowic ze potrzebujesz super pasji, ja tak na prawde nie mam konkretnie jednej wielkiej pasji po prostu cos tam lubie motoryzacje, cska i od czasu do czasu jakas aktywnosc fizyczna a no i napić się jakiegos dobrego trunku na imprezie. Kiedys tez szukalem i wmawialem sobie ze musze miec pasje a no i na niej zarabiac koniecznie bo to teraz modne xD. Rob to co ci serio
  • Odpowiedz
@smolldaisy: też chodzę na spacery w nocy, po 23. Rower sobie kup. Tylko nie julkowóz, który waży połowę tego co ty, tylko leciutkie mtb, gravela, fitness itp. I zasuwaj.
  • Odpowiedz