Wpis z mikrobloga

Pan w Decathlonie właśnie mi składa #rower #btwin riverside 120, śliczny jest, w sumie dojeżdżam 20km w dwie strony do pracy ścieżkami rowerowymi wiec będzie jak znalazł () to taki prezent dla siebie na dzień dziecka ()
  • 116
  • Odpowiedz
Ale czemu ma się przejmować?

Ja tylko piszę, że to bezsens kupować nowy rower za 900 zł.

Jeden i drugi będzie jeździł.


Ale prawdopodobnie taka używka za 900 stów

- będzie jeździła lepiej

- będzie miała lepsze podzespoły

- i co najważniejsze będzie miała standardową ramę, z standardowymi otworami pod wszystko : support, sztyce, korbę, hamulce, przerzutki - więc rama Ci zostaje a ty tylko wymieniasz za kilka lat podzespoły na lepsze.
  • Odpowiedz
  • 5
Ciekawe jest to jak ludzie szybko naskakują na siebie. @kodecss mógł darować sobie ten komentarz do @Szpeju zważywszy na to że ona potrzebuje dwóch kółek do jazdy do pracy. Jednocześnie zgadzam się z nim w 100%. Niemożliwością jest kupić nowy rower na dobrych podzespołach i osprzęcie za taką cenę. Pytanie dla kogo jest to ważne. Kto zauważy różnice, albo kto miał możliwość zauważenia różnicy. Mało jest ludzi którzy mogli przejechać się na
  • Odpowiedz
@Szpeju:
Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie:

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.

to po 10 sekundach masz:

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś
  • Odpowiedz