Wpis z mikrobloga

Mirki, jako że ostatnio udało mi się w końcu skończyć Obj 260 i jako że dowiedziałem się, że żeby ukończyć ostatnie misje potrzebuję tylko rozkazów, a nie ukończenia poprzednich misji (tak, dowiedziałem się o tym już po tym jak wymęczyłem 260 xD), to stwierdziłem, że chyba jednak mam jakąś malutką szansę zrobić 279. Co prawda nie mam jeszcze skończonej Chimery, ale po prostu nie grałem odpowiednimi nacjami, więc dokończenie jej nie powinno stanowić bardzo dużego problemu, ale problemem jest jedna rzecz: żeby mieć wystarczającą ilość rozkazów i zrobić ruskie misje na 279 potrzebuję ruskiej arty. No i tu pojawia się pytanie: czy SU-14-2 wystarczy na zrobienie tych misji? Nie mam żadnej ruskiej arty i mogę odkryć 261 za schematy, ale po pierwsze szkoda mi schematów, po drugie szkoda mi free xp na parę modułów po drodze (musiałbym dać coś koło 70k), a po trzecie szkoda mi kasy na 261. Zdecydowanie wolałbym zostać na SU-14-2, ale nie wiem czy ta świnia wystarczy mi na zrobienie dwóch potrzebnych misji: ogłuszyć wrogów w sumie na 160 sek. + zabić trzech wrogów, a druga to ogłuszyć przeciwników 80 razy w 10 bitwach. Jest to do zrobienia tym kwadratem? A jeśli ktoś ma jeszcze jakieś rady to chętnie z nich skorzystam :)
#wot

  • 11
@Kaczorra: 212A powinno starczyć bez problemu.
A nie wolisz pominąć misji na duży kaliber czy tam specjalistę? Nie wiem co jest akurat dla ruskich, chyba specjalista. I zrobić sobie 2 drzewka bez spinania, ostatnia misja też bez ciśnięcia po eMkę tylko na czillku 1 klasa. Ja tak u siebie zrobiłem i polecam, bo pierwotnie też chciałem zrobić jedną linię ale utknąłem na 1 misji i zacząłem się bawić innymi liniami żeby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kecq: przeanalizowałem sobie wszystko i najpierw spróbuję zrobić misje tylko ruskimi. Najgorzej faktycznie wygląda misja na dwóch specjalistów (trzy asy powinny mi się udać, jak markowałem IS-3 to zdarzało mi się wbić trzy asy w 4-5 bitwach), ale jak będzie ciężko to będę kombinować z innymi nacjami, żeby zrobić dwa drzewka misji. Czołgi mam większości nacji, albo w razie czego szybko jakiś wygrinduję (schematów mam spory zapas, free xp prawie 300k,
@Kaczorra a ja ci polecę 261, jest całkowitym przeciwieństwem reszty linii. Szybko ładuje, szybko skupia, szybko jeździ, #!$%@? na drugą flankę to moment. Te poprzednie mają dobre pierolniecie ale wolne autobusy. Mogę ci podesłać powtórkę z ostatniej misji na 260. Wlasnie nią udało mi się zrobić
@Kaczorra: X tier to jedyne co w tej linii się do czegoś nadaje, całkowicie bije IX na łeb. Już chyba lepiej będzie jak spróbujesz to zrobić ósmym tierem, aa jak Ci się nie uda to w trakcie prób zbadasz sobie IX, który potem za schematy przeskoczysz na dychę.