Wpis z mikrobloga

@MyNameIsJefff: Korzystam z iPhone 7 od 4 miesięcy (jest to mój pierwszy sprzęt od Apple) i złego słowa powiedzieć nie mogę. Wszystko szybko i płynnie funkcjonuje, nic nie zawiesza się. Jestem zadowolony i do androida już nigdy nie wrócę :)
  • Odpowiedz
@MyNameIsJefff: Na moim poprzednim telefonie z androidem potrafiło mi apki wywalać do pulpitu, albo i całkowicie telefon zawiesić. Na iOS tego nie uświadczyłem, wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. System mega prosty w obsłudze. Jak na kilkuletni sprzęt to jestem pod ogromnym wrażeniem jak ten iOS jest świetnie zoptymalizowany. Ramu aby 2GB a aplikacje w tle potrafi zapamiętać dłużej niż mój poprzedni telefon z androidem z 4GB ramu. Na iOS wszystko
  • Odpowiedz
@MyNameIsJefff: Ale wiesz, że one są "odnawiane" na najtańszych chińskich zamiennikach i ekrany zdarzają się traficznej jakości, baterie puchną albo w ogóle telefony przestają działać po kilku tygodniach?
Lepiej zwróć to gówno póki możesz i kup 8 albo lepiej używkę SE 2020, będziesz miał ten sam gabaryt a różnica (szczególnie przy SE) bardzo duża
  • Odpowiedz