Wpis z mikrobloga

@Gaku745: tłumacz sobie to jak chcesz, wystarczy że jesteś zwolennikiem komunizmu i #!$%@? wie jakiego jeszcze zamordyzmu, w związku z tym nie mogę prowadzić rozmowy z podludziem, który mnie jako przedsiębiorcę najchętniej widział by w kołchozie. Zresztą mój dziadek był uznany za kułaka i wiem co to znaczy. Takim jak ty jedyne w sumie co mógłbym zrobić to naplułbym w ryj:)
fikoły to prezentowanie argumentów które nie mają sensu


@RadzieckiKonstruktor: Myślałem że fikoły to argumenty, które wymagają mocnej mentalnej gimnastyki i naginania faktów, żeby je uzasadnić. Stąd nazwa, bo to taka forma umysłowej gimnastyki wymagająca zręcznej akrobatyki.

Argumenty które nie mają sensu to jest zbyt szerokie określenie. Równie mało sensu ma powiedzenie, że wczoraj padał deszcz, bo mam różowe kapcie, ale to nie jest fikołek logiczny.
@dmde: fikoł? Sowieci odczłowieczali "kułaków" i ziali do nich nieuzasadnioną nienawiścią. Ty, nazywając kogokolwiek podludziem i deklarując chęć "naplucia w ryj" człowieka, który nic Ci nie zrobił, zbliżasz się poziomem do tych, którzy gnębili Twojego dziadka.

Pisząc:

wystarczy że jesteś zwolennikiem komunizmu i #!$%@? wie jakiego jeszcze zamordyzmu


pokazujesz, że tak jak Sowieci generalizowali i gnębili bogatszych chłopów bez względu na ich rzeczywistą szkodliwość dla społeczeństwa, tak Ty generalizujesz i opluwasz
Morderczy_Morszczuk - @dmde: fikoł? Sowieci odczłowieczali "kułaków" i ziali do nich ...

źródło: comment_1621530486u26qhgGm1FSjQArxhFk4hc.jpg

Pobierz