Wpis z mikrobloga

@

Dobre fragmenty:

Hasła ideologii faszystowskiej obecne są w internecie przez strony internetowe jak Niezalezna.pl oraz wiele innych z niezależnością i wolnością w nazwie, ale także na stronach pseudoreligijnych sekt i grup jak "Moja Rodzina", "Charyzmatycy.pl", "Armia-Pana.pl", "Niepoprawni.pl", a także "Prawy.pl" czy "Solidarni2010.pl"! Trzeba uważać, żeby nie dać się złapać w sidła faszystów wykształconych w młodzieżówce Opus Dei takiej jak Oaza Światło-Życie

Tomasz Sakiewicz - działacz oazowy z sekty "Oaza Światło-Życie, która
@Ryu:

Niezła beka Prawie jakbym czytał komentarze @cameel


Linkując do Hitlera udowodniłeś w tym momencie słuszność moich porównań twoich komentów i tekstów Himavanti:

Razem latali z bejsbolami próbując stowrzyć Polskę faszystowską na wzór Adolfa Hitlera, Franco, Mussoliniego czy Pinocheta

Od dzisiaj traktował cie będę jako członka Himavanti, walczącego, tak jak oni, dzielnie z polskim katofaszyzmem i pedofilią wśród katolickich księży:

STOP PEDOFILOM
@cameel:

Linkując do Hitlera udowodniłeś w tym momencie słuszność moich porównań twoich komentów i tekstów Himavanti:


Nie misiu. To było PARODIOWANIE CIEBIE. Śmiejąc się z mojego porównania ciebie do Hitlera udowodniłeś, że twoja żałosna próba dowalenia mi jest tym, czym jest. Czyli żałosną i tylko próbą.

Od dzisiaj traktował cie będę jako członka Himavanti, walczącego, tak jak oni, dzielnie z polskim katofaszyzmem i pedofilią wśród katolickich księży:


Śmiało. Udowadniaj ludziom jakim
@Ryu: >Nie misiu. To było PARODIOWANIE CIEBIE.

Nie musisz nikogo parodiować na siłę, wystarczy że jesteś sobą, czyli doskonałą parodią Swami Śyam Lalita Mohan Baba Ji Lalitamohan Babaji z urodzenia Ryszarda Z. Matuszewskiego.

Powodzenia w dalszym zwalczaniu katofaszystow i paranoików ze smoleńskiej sekty!
@cameel: No nic. Biedny prościutki rozumek prawicowego ekstremisty już tak jest ułożony, że nie potrafi normalnie patrzeć na ludzi, tylko przez swoje śmieszne stereotypy. On, wielki patriota i prawdziwy Polak walczący o prawdę smoleńską, kontra chore lewackie ścierwo. :*

Powodzenia w dalszym zwalczaniu katofaszystow


Powodzenia w dalszym zwalczaniu nienawidzących Polskę lewaków.
@Ryu: Nie planowałem aby ten wpis na mb kręcił się wyłącznie wokół twojej osoby, myślałem że skupimy się bardziej na treści wynurzeń członków Himawanti.

Jednak okazuje się że rykoszet który cię trafił był tak celny, że Himawanti schodzi na dalszy plan. Cieszę się że odnalazłem tę stronkę, bo dzięki temu lepiej mogę zrozumieć takich ludzi jak ty.

Ryu:

Biedny prościutki rozumek prawicowego ekstremisty już tak jest ułożony, że nie potrafi normalnie