Wpis z mikrobloga

@MachuMach: w tym budżecie na pewno znajdziesz coś z RTX 3070, jeżeli zależy Ci na wydajności w grach, ale żaden laptop z taką grafiką nie będzie jakościowo lepszy, ani lżejszy, bo z tego co widzę, zależy ci też na jakości, gabarytach. Zephyrusa ciężko tu pobić pod kątem zamknięcia tak mocnych komponentów w tak małej obudowie.
Ja bym co najwyżej bał się hałasu pod obciążeniem w tak cienkiej obudowie.

Jeżeli faktycznie to
@majk3l: szczerze to rozmiar laptopa nie ma dla mnie większego znaczenia. Może być to 13, jak i 17. Ale za to chłodzenie i hałas już są dla mnie ważne, więc jak jest coś podobnego w bebechach ale cichsze i chłodniejsze to zdecydowanie było by na podium :)
Zastanawiałem się tez nad Lenovo legion, ale czytałem że Ryzeny 9 są lepsze od inteli
@MachuMach a to zupełnie zmienia postać rzeczy. Sam jakiś czas siedziałem na strix scar 17 z rtx 3080, którego kupiłem z outletu za 9k. Tak że da się,to po prostu zupełnie inna kategoria. Taki sprzęt nawet z rtx 3070 Jest doskonały wydajnościowo, ale trzeba pamiętać, że jest nieco ciężki i nieporęczny do przenoszenia. Poza tym to plastik fantastiuk i brak kamery internetowej.

Przy czym zaczynają się już pojawiać lenovo 5 i 7