Wpis z mikrobloga

#nadwaga #otylosc #odchuzanie #nienawisc #przemoc #bullying
Przez takich ludzi jak @Pshemeck, ktorzy ponizaja, kpia z osob grubszych, ta angielska dziewczynka (Kelly Yeomans) popelnila samobojstwo w wieku 13 lat. Dlaczego jest przyzwolenie na wysmiewanie osob majacych wysoki poziom tluszczu, ktorzy czesto maja problemy hormonalne, cierpia na choroby tarczycy, Hashimoto, biora sterydy czy po prostu maja zaburzenia zwiazane z kontrola apetytu? Takie wpisy sa niepotrzebne i takie postawy, jakie promuje @Pshemeck, powinny byc surowo karane.
SweetieX - #nadwaga #otylosc #odchuzanie #nienawisc #przemoc #bullying
Przez takich ...

źródło: comment_1621622216fMAAnt4zKnYcjciAnLtpfY.jpg

Pobierz
  • 2
@SweetieX: Serio? Czyli moją winą jest to, że nazwałem otyłość i alkoholizm chorobą? Ty się dobrze czujesz? Choroby się leczy, a picie i żarcie nie pomaga. Problem jest z ludźmi takimi jak Ty, którzy potrafią czytać i składać zdania, ale czytanie ze zrozumieniem przerasta ich możliwości. Zastanów się Ty nad sobą człowieku.
PS: Ilu z tych co ma te wszystkie choroby jest na świecie? Porównaj to z ilością otyłych ludzi co
@Pshemeck: twoje wpisy czesto czytaja dzieci, osoby niepelnoletnie, ktore biora to do siebie i potem mysla, ze sa nikim, ze sa bezwartosciowym posmiewiskiem. Przez takich ludzi jak ty mamy fale samobojstw, samookaleczen, chorob psychicznych. Mi nie przeszkadza, ze ktos jest gruby i dla mnie jest nie do pomyslenia, by to nawet komentowac.