Wpis z mikrobloga

Czy uważacie, że więcej ludzi przycisnęłoby podczas maratonów, gdyby wymaganie nie były tak kosmiczne? Nie jest przypadkiem tak, że WG zyskałoby więcej gdyby jednak dali troszkę bardziej realną możliwość zdobycia tenku? Czy może chcą zmusić ludzi do ogrywania niegrywalnych(jak twierdzi wielu graczy) i deficytowych X?
#wot

Czy wymagania zniechęcają was do robienia maratonu?

  • Nie 33.3% (12)
  • Tak 66.7% (24)

Oddanych głosów: 36

  • 10
@IdillaMZ: ostatni maraton w jakim brałem udział to był maraton na t25 pilot w 2017 roku, już nie pamiętam dokładnie zasad, ale to były bodajże misje dzienne, jak się którejś nie zrobiło, to można było dokupić za parę zł żetony. Odkąd wprowadzili te misje na mistrzostwo i poświęcenie nie brałem udziału w żadnym ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie chce mi się nołlajfić, bo niestety do nołlajfienia te
@IdillaMZ: i to przy założeniu, że jesteś faktycznie dobrym graczem i co mecz robisz dobre wyniki oraz oczywiście, że ci RNG sprzyja ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pewnie głównym targetem są ludzie, którym się uda dobić do mniej więcej połowy, a potem sobie resztę dopłacą "no bo szkoda, żeby się taki progres zmarnował"
@IdillaMZ: A czemu to ma zniechęcać bo nie rozumiem Twojego toku rozumowania xd grasz sobie 9/10 tierem i pd samo przecież wpada nie trzeba do nawet się przykładać a miną 3/4 dni i czołg masz w garażu xd
@IdillaMZ: "Przecież pół dnia musisz tutaj myśleć o grze, kto sobie może na to pozwolić?" Każdy? Robię po 8hx5dni i mam rozegrane w miesiącu 1,8k gier i jeszcze potrafię ogarnąć mieszkanie xd
@Ranmaru jak się nie ma innego życia to maratony są ok, ale dal reszty nie są. ja ogólnie mam je w dupie nie mamzamiaru spędzać ileś godzin dziennie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
"Przecież pół dnia musisz tutaj grze, kto sobie może na to pozwolić?" Każdy? Robię po 8hx5dni i mam rozegrane w miesiącu 1,8k gier i jeszcze potrafię ogarnąć mieszkanie xd

@Ranmaru: Na pewno nie każdy. Nikt normalny po 8 godzinach pracy nie będzie nolajfic po kilka godzin dziennie dla marnego czołgu w wocie.
@romek898: Te Romuś sprawdzałeś wgl wymagania na dany etap? Zobacz sobie wymagania kilka bitew dziennie i masz czołg w garażu a nie siedzieć po x godzin na gierce i się męczyć aby zdobyć czołg, przecież nie musisz ogarnąć 250k pd xd no chyba, że Twoje umiejętności Ci nie pozwalają rozegrać 10 bitew dziennie aby wykonać etap :) Sayo lala.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@IdillaMZ: w tych maratonach to chodzi specjalnie o to, żebyś zrobił pół a za resztę zaplacil. Nikt o zdrowych zmysłach nie da z miejsca 250 ziko, a jak grasz bo i tak grasz to dojdziesz do 6 poziomu i takie "a #!$%@? tyle już mam to ta stowke zapłacę".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@IdillaMZ: ja średnio jestem w stanie wytrzymać w tej grze po 2h. Jak idzie lepiej to więcej, Ew jak jestem pijany to też więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyny maraton jaki zrobiłem to jeden z pierwszych na Superpershinga. Tam wbijało się expa razem z bonusami, trzeba było chyba nabić 50-100k w każdej nacji, nie było jeszcze rezerw i dziennych bonusów ale był event na 5x xD Na