Wpis z mikrobloga

@Olostro: tyle ze bzykanie ludzi na srodku ulicy a w programie tv to dwie rozne rzeczy. Na ulicy jest to miejsce publiczne gdzie mozesz dostac mandat. Ludzie w tv robia to przy zgaszonych swiatlach w swoich lozkach gdzie przykrywaja sie koldra a cala akcja pokazana w tv trwa moze 3 sekundy a nie na żywo przy ludziach ktorzy sa swiadkami sytuacji bez zadnego montazu. Dziwne ze tej roznicy nie widzisz XDDD
@LlalalaAnia: ja poprostu jestem zdania ze kazdy ma prawo robic co chce. To ze sie ze soba przespali w tv to jest tylko i wylacznie ich sprawa. Ty bys tego nie zrobila ok, szanuje ale kazdy jest kowalem swojego losu a jesli czyjes decyzje nie wplywaja na moje zycie to poprostu mi jest to obojetne co kto robi. Program jak program ogladam to jak serial i sie dobrze bawie xD
@deyna123: Bardziej niż w Tv ,,publicznie,, się chyba nie da. Kogo Ty chcesz uświadamiać jak ja pamiętam jeszcze frytki ekscesy. To mnie nie szokuje. ale nie można o tym mówić o potrzebie seksu publicznego jak o standardowym zachowaniu a Ty do tego to sprowadzasz. Dla zwierząt to jest standard a nie dla człowieka. Masz poglądy skrajnie lewicowe a ja skrajnie prawicowe no cóż........................
@mondaymorning000: no i prawdopodobnie te plotki sa prawda. Laska pisze ze ma zdjecia z sajmenem i krystianem i wysyla ludziom na priv przy okazji piszac co widziala. Przy ucietej koncowce na zdjeciu napisala jeszcze ze nie miała na celu rozkręcać żadnej dramy ale z drugiej strony w hockach była wczoraj masa ludzi a Simon powinien się liczyć z tym, ze ktoś go rozpozna ;)
deyna123 - @mondaymorning000: no i prawdopodobnie te plotki sa prawda. Laska pisze ze...

źródło: comment_1621711507XngseQDuRZFBoIZP4lJOnF.jpg

Pobierz
@deyna123: okej widzę na wykopie już sporo postów z tym wątkiem się pojawiło, wiec postanowiłam ze wypowiem się jeszcze raz tutaj. Byłam w hockach ze znajomymi, nie powiem byłam lekko podpita, ale wiem co widziałam - z resztą po co miałabym wymyślać coś takiego? Pod jakimś postem widziałam komentarz, ze może chciałam się na tym wybić - raz, że gdybym miała to na celu to wymyśliłabym lepszy sposób niż ploty na
@kt123: zacznijmy od tego ze niepotrzebnie to usuwalas bo i tak kazdy to widzial i mleko sie rozlało, poza tym był to dowod na swinskie zachowanie Simona. Teraz tego nie ma wiec on moze sie wymigiwać i wybielac mowiac chociazby ze screeny mogly zostac przerobione. Nie ma dowodu wiec ludzie dalej beda wierzyc ze simon taki super i zastanawiac sie czemu po programie nie jest z Bibi. A zdrajca dalej nie
@tylko_teraz: jesli by sie nie spotykali albo nie byli razem po programie to ona nie mialaby powodu zeby przestac go obserwowac na instagramie i modyfikowac swoich postow usuwajac go z oznaczen bo mialaby swiadomosc ze to nie jest jej sprawa co on robi i z kim skoro jest singlem. Nawet jesli by ja to zabolalo z uwagi na ich przeszlosc to trzymałaby to w sobie i na pewno nie robila takiej