Wpis z mikrobloga

Robert Karaś nie walczy o slota na Hawaje.
Zdziwieni?
Ten sezon wg wcześniejszych zapowiedzi wcale nie będzie żadnym przełomem, nie będzie slota, nie będzie nawet walki o niego. Impreza sezonu do challenge Roth i walka o... Top5.

Trochę dziwna tą zmiana narracji, zawsze była napinka w stylu "walczę o najwyższe cele", walczę o kwalifikacje w pierwszym możliwym terminie, juz miał chyba 2(?) fallstarty przez jakieś kontuzje i wywrotkę na treningu przed o ile dobrze pamiętam., a teraz co? Odłożyl w czasie? Na kiedy? Młodszy nie będzie. Niby mocno stary nie jest., ale czas jednak leci. (patrz Janek F.) Co ma mu dać ten challange Roth?

Dziwi mnie ten gość, jego decyzję są....no dziwne są :D jakoś tka ufałem że gość wyskoczy i zrobi szum w czubie stawki a tu się wycofuje rakiem. Ciekawe kto tam 4 lipca stanie w stawce, może chce się przetestować po prostu na płaskiej trasie?

Nie rozumiem, może wy rozumiecie?
#triathlon
  • 12
@qjjehaaarnpw nie da się ukryć :) pewnie powiększenie rodziny zaważyło, jakby złapał slota to byłby do października wyłączony, a raczej jakości w trenowaniu by i tak nie miał wysokiej. Choć to tylko domysły i gdybanie rzecz jasna
@jadepobiegac: Jak my wszyscy kiedyś, a potem walka o slota jakoś tak zaczęła się oddalać, zaczęły się dziwne dyskusje i gdzieś tam jakieś wypisywanie po alko do ludzi na pw no i o, bang, mamy co mamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Wormditt: Myślisz? Mi się wydaje że chętnie pościgałby się z prosami, ale wtedy to mogłoby mieć inne przełożenie na "legendę" i sponsorów.
A to że
@Wyrewolwerowanyrewolwer: ja ledwo 3:30 na "sucho" łamię :D

nie no są koksy niesamowite, poniżej 8h regularnie już pada i przestaje zaskakiwać, chciałbym żeby taki Janek, Brownlee czy Gomez tam byli dla porównania, wtedy ostatecznie będzie można coś powiedzieć gdzie jest ten polski koks triathlonu :D