Wpis z mikrobloga

Szczerze ten #pronciarz to jest #przegryw roku, nie dość że stary chłop, samotny, ma problemy finansowe w firmie, to jeszcze kreuje się na jakiegoś mędrca i jak przychodzi konfrontacja z zwykłym dziennikarzem z #kanalsportowy to wychodzi kompletny brak asertywności i własnego zdania, nawet #najman wygląda przy nim na inteligentnego. Materiał z linkiewicz to wgl parodia, sam przeczy temu co tam się dzieje, udaje że #linkiewicz się zmieniła, bo innaczej wyświetlenia by się nie zgadzały i poco robić sobie wrogów w #famemma . Gość od czasów #tvgry zaliczał duży stonks materiałami podróżniczymi i zapytaj beczkę, ale wtedy miał jaja, teraz gość jest jak wykastrowany łapie się czegokolwiek, aby przetrwać w necie, bo w sumie co on może robić aby poczuć się dowartościowany przez ameby oglądające go. Co warto jednak zauważyć upadek pronciarza nie zaczął się w momencie zostawienia przez kasie, ale przez jego poprzednią dziewczynę, która zostawiła go przed pierwszym wyjazdem do Japonii, z którego on nie wrócił kupionym biletem tylko został dłużej, a dlaczego? Bo to jest rozstanie, które go boli, kobieta chciała założyć rodzinę, wyjść za mąż, a gonciarz wciąż jest dzieckiem mimo 40 lat na karku, gość próbuje się obracać wsrod "młodzieży", nie jest gotowy na prawdziwy związek, na dziecko, jest niedojrzały emocjonalnie i nie ważne czy spotka nową kasie czy Kasia wruci i tak będzie sam, bo nie da się być z kolesiem który ma mentalność nastolatka, który lansuje się ciuchami supreme, ani to jakość materiału, ani wygląd, ale za to jest dzięki temu "młodzieżowy". A no właśnie ta mentalność dziecka sprawia, że lubi być doceniany i miziany po ego, a kto może go tak pomiziac jak nie #julkaztwitera wystarczy rzucić jakieś popularne wśród lewicowo-bananowej młodzieży i jakoś to leci, chwała Cię i bronią nawet jak się zesrasz. Myślałem że #blackpill to bzdura, ale w przypadku gonciarza tylko to wyjaśnienie ma sens. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gonciarz
  • 38
@RZM_4 mi w nim coś już nie pasowało od czasu, gdy @Wonziu nagrał filmik z napracowaniem (bo warto pamiętać, że były takie czasy) na temat jego książki, no i nie był to materiał zbyt pochlebny, a Gonciarz w odpowiedzi nagrał jakiś płaczliwy film. Już wtedy było widać, że jakąkolwiek krytyka go boli, a jeszcze bardziej że w internetach i to od byłego kolegi z redakcji, który po prostu życzliwie mówił widzom że
@RZM_4: Czy to nie jest ich polski oddział w pierwszym roku ? Już ktoś to kiedyś postował

@suluf: ale to są ogólnodostępne szczegóły z życia pronciarza, to nie moja wina że jesteś zbyt bystry, by to sprawdzić nawet


@RZM_4: z tym że ja znam te opowieści. Tam tylko brazylijskiego czada brakuje. Ale serio, jak ci to pomaga kiedy swoje problemy wrzucasz na kogoś to może jednak pogadaj ze specjalistą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sellin: @RZM_4: to jest sprawozdanie za lata 2018-2019 już dość stare.
Druga rzecz to jest tylko ten polski ich odział.
Trzecia rzecz przecież przy takich spółkach to normalne. Cała kasę inwestujesz dalej bo przyniesienie "zysku" zupełnie nic nie daje.
@suluf: to skoro znasz te szczegóły to czemu mówisz, że to moja historia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) masz aktualniejsze dane to pokaż skoro jesteś pewien że zarabia miliony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@carving85: Ale trochę potwierdza fakt że gdyby nie patronite to firma jakoś super nie zarabia, nie mam bardziej aktualnych danych, ale z tego co widzę wykopki, które piszą że zarabia kosmiczne pieniądze też nie mają, ale wiedzą że zarabia dużo ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°) zarabia tak dużo że łapie się czego się da aby nabić wyświetlenia i