Wpis z mikrobloga

Skąd w ogóle ta dyskusja o wciąganiu u Włocha? Przecież tam jest kilkanaście kamer, które ciagle ich nagrywają. To tak jakbym tam siedział i próbował wysrac się do miski z lodem, licząc na to, ze akurat kamera nie nagrywa xD
No skrajny debilizm, po #!$%@? by miał wciągać na eurowizji jak może się nafukać jak dziki w hotelu xD
Nawet nie wyglądał na naćpanego xD

#eurowizja
  • 20
  • Odpowiedz
wierzą,że faktycznie ćpał


@xydeN-: Bo ćpał. Nawet dzienikarz go o to zapytał, to się zawiesił jak gacie po praniu.
Koleje wielkie zwycięztwo Europy - naćpana banda pijaków na 1. miejscu eurowizji, ale w końcu Włochy, biedne Włochy które ucierpiały w pandemii najbardziej:( XD
  • Odpowiedz
  • 53
@settembrini777: no tak. Zapytał go i odpowiedział od razu, ze stłukł się kieliszek xD Nie no, ale ty przecież byłeś tam w loży i widziałeś xD Jego glowa nawet stołu nie dotknęła xD

I po #!$%@? ten komentarz na dole bezużyteczny? Nikt tak nie powiedział nigdy. Po prostu mieli fajna piosenkę, która już wcześniej miala sporo wyświetleń na YT i była wysoko ceniona przez bukmacherów. Wtf xD
  • Odpowiedz
@Kichachi: ja osobiście nie mam pewności czy ćpał, ale nie można tego wykluczyć. Mają 20 lat, podeszli do tego jak do zabawy. Gitarzysta się grubo #!$%@? a też można powiedzieć że pół Europy go ogląda a on się upija na wizji. Co do filmiku to prawej ręki nie widać, głowa jest przy stole więc tłumaczenie ze zbitym kieliszkiem jest dziwne.
  • Odpowiedz
  • 14
@Kichachi to jest #!$%@?. Ktoś dla żartu rzucił, że gość sobie krechę walnął i teraz wszyscy to powtarzają, mimo że na filmie wyraźnie widać, że gość po prostu krzyczy ciesząc się xD
  • Odpowiedz
że na filmie wyraźnie widać, że gość po prostu krzyczy ciesząc się xD


@MLeko29: co xD mowa o drugim od lewej, nie tym srodkowym krzywimorda xD wszyscy tam pochlali sie mocno i jak wygrali to musial strzala strzelic by szybciutko wytrzezwiec, nie ma dla mnie w tym nic zlego, ale glupole nie zrobili tego dysktretnie xD
  • Odpowiedz
narkotyki dla Polaków to nadal temat tabu jak seks, więc nie dziw się że ludzie jak zobaczyli jak ktoś wciąga koks warty dwie ich wypłaty to zaczęli skakać jak małpy w zoo i dobić aferę xD


@Jamniki2: o jak szanuje za ten komentarz hahhahahhaha 100% prawdy xD polaczki na widok kawioru dostają małpiego rozumu, a co dopiero na widok kokainy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kichachi: ja gdzieś czytałam, że to Francja puściła taką plotę, bo chcieli ich zdyskwalifikować. Są fotki które potwierdzają, że pod stołem było rozbite szkło, bo jego kolega strącił przez przypadek kieliszek, a wokalista się odruchowo schylał żeby pozbierać.
  • Odpowiedz
jego cały ten gest, ułożenie rąk, sposób pochylenia głowy jest identyczny do różnych patofilmików z ćpaniem
Imo trzeba mieć klapki na oczach, żeby łyknął, że nie próbował czegoś wciągnąć
  • Odpowiedz