Wpis z mikrobloga

#hiphop #rap #molesta
zacząłem oglądać dzisiaj dokument o Moleście. Wspomnę że jestem starym prykiem który śledzi polski rap od początku. 10 polskich złotych zapłaciłem na Iplii. Nie obejrzałem do końca tego. Nie wiem czy to jest reportaż czy dokument. To miało być lub było w kinach :) Ogląda sie to jak jakiś reportaż na tvp kultura. mogłem te 10 pln zainwestować w bzdury
  • 16
@wilku-bez-zebow-kilku ja "na szczęście" na Netflix to dzieło obejrzałem. I było mi dość smutno bo na skandalu się wychowałem a tu to było tak nijakie, takie o niczym. Wydaje mi się, że zrodzone w "celebryckiej" głowie Vienia
@wilku-bez-zebow-kilku nie wiem ale jednym z głównych pomysłodawców chyba. Trochę mu te top chefy i inne chyba w głowie poprzestawiały - tak każdy orze jak może i zarabiać trzeba. Ale film odrzucający - opowieść wilka o 27.08 całkowicie odrzuciła mnie od tego kawałka. Z założenia miałoby antypolocyjny i że ich za nic stłukli. A tu się okazuje że latało z pałami przez środek ulicg
@buttonns tak zdarzyło mi. Ale w wywiadach itd robili otoczkę biednych skejtow w szerokich spodniach których policjant wali po plecach pała kiedy oni wiersze na ławce czytali