Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem czemu macie tyle problemów ze wzrostem. Ja mam 192 cm i nie miałem za bardzo chętnych dziewczyn w zyciu. Od zawsze wiecej podobali mi sie chłopacy i o wiele wieksze wziecie mam wsrod nich. U kobiet pomimo wzrostu prawie żadne. Kiedys jedna ze znajomych koleżanek mnie chciała na zwiazek (ale to była jedna w całym zyciu), gdyz juz dobrze sie znalismy. Ale tak wzrost nie ma znaczenia jesli nie masz ponizej 160-165. moj kolega ma 176 i ma dziewczyne,
#incel
  • 7
@Osowa22 Moim zdaniem liczy się mieszanka wszystkiego po trochu, gdzie wzrost jest na ostatnim miejscu. Jeśli jesteś zajebistym człowiekiem, nie wyglądasz jak ostatnia fleja, dbasz o siebie i masz jako taki wygląd ogólny to znajdziesz kogoś, pod warunkiem że będziesz mieć choć trochę pewności siebie. Wiadomo że nikt nie będzie z kimś dla samego charakteru ale robienie z siebie wiecznej ofiary nie pomaga ani trochę. Z drugiej strony wymaganie od potencjalnej partnerki
@Somuchboredman: Dokładnie, z jedna tez sie zapoznałem tak, ale delikatnie wytłumaczyłem, ze wole chłopaków i nic z tego nie będzie. Wedlug mnie tez wzrost jest jedna z wielu rzeczu, a tu placza, ze najwazniejsza