Wpis z mikrobloga

Hej, potrzebuje rady od osób ogarniających wschodnie szlaki rowerowe. Chciałem pojechać na długi weekend zrobić kawałek #greenvelo

Jeździłem już kawałkiem trasy w okolicach Roztocza, teraz planowałem znaleźć coś bardziej na północ w okolicy Mazur. Mieszkam we Wrocławiu więc plan wyjazdu wyglądałby następująco:
1. Wyjazd z wrocławia do miejscowości X (początek trasy).
2. Trzy dni jazdy z miejscowości X do Y (koniec trasy).
3. Powrót pociągiem z miejscowości Y do X.
4. Powrót do Wrocławia autem.

Teraz moje pytanie: Jesteście może w stanie polecić mi jakiś fajny odcinek, którego długość wyniesie około 150km, na trasie którego śmiga jakiś pociąg tak żeby można wrócić do początku trasy? W początkowej miejscowości chciałbym też wypożyczyć rower.
Przeglądam trochę map i mam problem ze znalezieniem czegoś fajnego, gdzie dałoby się sensownie wrócić pociągiem.

#kolarstwo #rower #mazury
  • 2
Suwałki - Augustów - Goniądz - Tykocin - Białystok

@smatthy: Polecam całą trasę. Ja co prawda odbiłem na Łomżę i jechałem do Warszawy całą trasę rowerem ale odcinek z Suwałk do Goniądza i kawałek dalej przejechałem. Problemów z noclegiem żadnych. W Białymstoku pewnie coś wypożyczysz i dojedziesz dobie pociągiem do miejsca początkowego. Po drodze dwie linie kolejowe z których możesz zawsze skorzystać i skrócić wycieczkę (możliwa ewakuacja w Augustowie i dalej