Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To taki short story z puentą lub też nie - otworzyła się rekrutacja na lokalnym rynku pracy w moim mieście, w jednej z firm. Oni chętnie otwierają się na studentów. Branża IT. "Kolega" dostał się tam i chciałem też iść, ale dostał szybciej odzew. Podobno dostał info jaki wachlarz umiejętności powinien mniej więcej dzierżawić na tę rozmowę. Wiedział, że ja też byłem zainteresowany i zamiast mi powiedzieć, to olał kompletnie sprawę i nie chce mi dać info, bo pewnie boi się, że zajmę mu pozycję w firmie. Widać, że unika od kilku dni odpowiedzi na te pytania xD Dawałem gościowi zadania na uczelni jak czegoś nie potrafił i pomagałem się uczyć do egzaminów (to wszystko za free, no bo to kumpel w końcu był) i taką szmatę dostaję na ryja w zamian. To tyle. Kolejny raz w życiu się zawiodłem xD Może i jestem frajerem.

#studbaza #informatyka #programowanie #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60aaa34c4fdc3a000b6c30ed
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałem bardzo podobna sytuację z jednym ziomkiem. I to całkowicie zmieniło pryzmat przez który patrzyłem na naszą relacje, bo nagle poczułem się strasznie instrumentalnie traktowany xD Wciąż mamy kontakt ale niesmak pozostał