Wpis z mikrobloga

@powaznyczlowiek:

mówiąc szczerze mam w dupie tv i gadanie szurów też mam w dupie xD dobrze jeszcze jak wam płacą, tak jak w TV, bo jak za darmo tracicie całe dnie na pisanie czegoś co nie wyjdzie poza wykop.pl, a nawet na tym portalu zostanie obśmiane przez 80% użytkowników no to... xD


Ale to ty dzwonisz, jak masz w dupie tag to po co tu jesteś?
@Entelechia: Ale to wy słuchacie tv i polityków - jak coś każą to to robicie, nie konsultując z nikim. Bo przecież tv i profesor Simon nie mogą kłamać ani naginać rzeczywistości. Już ci wcześniej pisałem, że jak mi coś dolega to po prostu zgłaszam się do lekarza, a nie do "osób z TV". Więc prędzej ty się wysmarujesz fekaliami niż ktokolwiek z tzw. przez ciebie "szurów"
To tylko covidiańska propaganda mówi o ludziach chodzących w maskach przy zaszczepionych.


@wladyslaw-krakowski: akurat w USA pozwalają już niezaszczepionym chodzić bez masek. To ma znaczenie logistyczne, bo jak udowodnisz w sklepie czy jesteś zaszczepiony czy nie? Gdyby pozwolić zaszczepionym chodzić bez masek to ktoś by to musiał kontrolować, bo naprawdę wątpię, żeby wtedy niezaszczepieni pilnowali nakazu.