Wpis z mikrobloga

Wiem, że było miliony razy i znowu zawracam dupę, ale szukajka wykopowa to dno a przez google też nie potrafię ostatnich tematów znaleźć.

Jaki serwis laptopów? Generalnie ma być dobrze tanio i szybko (nie chcę zostawiać laptopa na 2 tygodnie). Do zrobienia wymiana taśmy od matrycy więc tak naprawdę pierdoła, którą może nawet sam bym zrobił no ale ostatnio nie narzekam na nadmiar czasu. Coś polecane?
#szczecin
  • 13
To się nie łączy w przypadku usług xD


@Megawonsz_dziewienc: Wiem, ale tak jak powiedziałem chodzi o pierdołę. Rozumiem, że usługi kosztują, rozumiem, że czasem są jakieś turdne rzeczy wymagające specjalistycznej wiedzy no ale jak mi jeden gość rzucił wycenę 200 zł za wymianę taśmy kosztującą 20 zł i wymagającą tak naprawdę tylko rozkręcenia laptopa i podmiany wtyczek to xD.

Tak jak mówię. Problem jest zdiagnozowany, części też nawet mogę dorzucić ogólnie
W przypadku kiedy usługą jest taka pierdoła to cena jest wyższa bo liczy się czas pracy.


@Megawonsz_dziewienc: No który i tak nie jest długi w tym przypadku.

Jak coś jest taką pierdołą gdzie wystarczy wymienić taśmę to wymień sobie sam.


@Megawonsz_dziewienc: Jak już mówiłem w normalnych warunkach bym to zrobił sam, ale przez ostatni miesiąc sam mam taki kociokwik w pracy, że pracuję po 15-18h i ostatnie na co jeszcze
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:

Ale wymiana taśmy w laptopie gdzie gość mi rzuca cenę 200 zł gdzie nawet cenniki serwisów w warszawie to raczej okolica 60zł maks 100 zł to zwyczajne szukanie frajera.


Albo gość jest zajęty pracą i nie opłaca mu się wymieniać tobie taśmy za normalną stawkę bo traci na tym czas w którym zarobiłby więcej skupiając się na poprzednim zadaniu.
Usługa jest warta tyle ile jesteś w stanie za nią zapłacić
Albo gość jest zajęty pracą i nie opłaca mu się wymieniać tobie taśmy za normalną stawkę bo traci na tym czas w którym zarobiłby więcej skupiając się na poprzednim zadaniu.


@Megawonsz_dziewienc: No to umie w marketing bo zamiast powiedzieć szczerze "jestem zawalony robotą, taka drobnostkę zrobię na końcu kolejki i będzie pan czekać" czyli szczerze podejść do tematu to rzucił mi kwotę z dupy kilka rzędów wielkości niż konkurencja i jak