Wpis z mikrobloga

Mirki zamierzam składać swoje pierwsze CV po zakończeniu szkoły. Do tej pory pracowałem na czarno przy różnych rzeczach, ale skończyłem kurs barmański i chciałbym uderzyć w tym kierunku. Mam problem, bo nie wiem jak zapisać to, że właściwie nigdzie nie pracowałem. Oczywiście chcę to załątwić tak, żeby moje CV nie wyglądało zbyt łyso.
Ktoś jest w stanie mi doradzić? ()
#praca #niewiemjaktootagowac
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Thorgi: masz 18 lat nikt od ciebie nie będzie wymagał doświadczenia zawodowego xd żyjesz w czasach w których ludzie potrafią być pod trzydziestkę i nigdzie nie pracowali
@Thorgi: wpisz to gdzie robiłeś na czarno, nikt tego nie będzie sprawdzał (chyba że chcesz być barmanem w Skarbówce^^), a zawsze lepiej wygląda jak gdzieś pracowałeś przed końcem edukacji bo znaczy że jesteś pracowity
@hamskloss: Myślisz, że zyskam w oczach potencjalnego pracodawcy przez stanowisko "operator wózka widłowego" przy aplikowaniu na stanowisko barmana? ( ͡ ͜ʖ ͡) Nie no wiadomo, że dobrze coś mieć ale myślę, że rozumiecie moje wahania.
@Thorgi: idealnie by było jakbyś miał 10 lat doświadczenia za barem, ale jak to Twoja pierwsza praca to imo lepiej napisać co robiłeś do tej pory (bo pracodawca widzi, że jesteś pracowity i że nie jesteś całkiem świeży). Ale to zdanie randomowego wykopka, rób jak uważasz ;p