Wpis z mikrobloga

@deyna123: przeciez to kretyn, nie od dzis wiadomo ¯\_(ツ)_/¯

A Opportunist po prostu taki/a jest, za bardzo ze soba chyba polaryzujecie.

To, że to brat Simona to było wiadome odkąd sam wrzucił scr z insta. Bezsensowna gównoburza, takie kwiatki niech wrzucają po finale, tak niedużo już zostało, a ich dupa swędzi coraz mocniej. Jak dla mnie, za to powinni im walić kary finansowe.
@deyna123: Jeśli głupotą dla Ciebie jest bronienie dziewczyny która była zakochana i została skrzywdzona to jesteś zepsuta. Praktycznie wszystkie rzeczy które wstawiam na wykopsa to jestem ja a nie trolling i najlepsze jest to że nikt w to nie wierzy i myślicie że mam z tego bekę. Nie to jestem ja. Poinformuje Cię damulko ,że dla lewaka którym jesteś fajne jest to że człowiek z otoczenia Simona sprzedawałby Wam obłudne kłamstwa
@babazpola: no tyle ze z tymi karami finansowymi to ciezka sprawa bo te wszystkie tajemnice nie sa wyjawiane przez uczestnikow programu tylko przyjaciol czy czlonkow rodziny a ich zadna umowa nie obowiazuje. Ciezko zeby simon odpowiadal za to ze braciszek nie potrafi trzymac jezyka za zebami. A co do opportunist to ona nie potrafi chyba wyciagac wnioskow ani myslec logicznie skoro tak usilnie broni brata simona pomimo tego ze kazdy wie
@deyna123: no to się porobiło. Popłynęli za mocno już z tematem. Tłumaczenie Krystiana na story, teraz jeszcze czekać na Simona. Hubercik czyta wykop, pewnie już wie co się dzieje..
@Olostro: a ty jako malo inteligentny konfederata chyba nie zrozumiales mojej wypowiedzi ale co sie dziwic. To moze ci wytlumacze jeszcze raz, zrobiles glupote bo przez to ze przekazales jej informacje (jesli faktycznie to zrobiles) doprowadziles do tego ze on usunal swoje komentarze ktore byly dowodem na to co pisal gdzie pozniej te informacje mozna by bylo zweryfikowac po programie. Gdyby nie screeny ktore na szczescie ktos zrobil z jego komenatrzy
@deyna123: wiadomo, że za rodzinę kar płacić nie można. Ale czy czasem w jakimś reality nie były też właśnie rodziny pod to podciągane? Mam nieodparte wrażenie, że tak.

Na tym tagu jest taki przemiał ludzi, od madek z insta, trolli, normalnych i kretynów, że nie ma bata, żeby każdego tu akceptować.

@Olostro za czasów BB na insta był taki jeden idiota, ktory brylował w wyścigu na najbardziej idiotyczne komentarze, kkpolish. Coraz
@babazpola: kurde no nie jestem pewna ale gdyby byly rodziny pod to podciagane a kary finansowe wysokie to watpie zeby brat sajmona pod swoim imieniem i nazwiskiem na twitterze wypisywal tego typu rzeczy. No chyba ze jest na tyle bogaty ze go na to stac xD
@deyna123: Jakbyś czytała ze zrozumieniem zadufana lewacka damulko to byś zrozumiała co pisałem wczoraj. Nie dowiemy się prawdy bo będą się wzajemnie obrzucać oskarżeniami, fałszywymi świadkami i dowodami. A tymi screenami możesz sobie podetrzeć.......
Wyciąganie politycznych poglądów z komentarzy na wykopie, na uwaga uwaga, tagu na temat Hotelu Paradise xD i obrażanie z tego powodu innych ludzi. Ale gnój