Wpis z mikrobloga

Liberalizm to najlepszy pogląd polityczny i ogólnie życiowy, i nawet z tym nie handlujcie. Jesteście otwarci światopoglądowo, nie ingerujecie w życie innych, gospodarka nie obciążana ogromnymi podatkami elegancko się rozwija, no generalnie fajnie jest( ͡° ͜ʖ ͡°) Tymczasem prawaki to takie łyse sebki, które niby chcą tylko obniżać podatki, a tak na prawdę nienawidzą czarnych, gejów, kobiet i generalnie całego świata. Lewactwo z kolei sprzymierzy się nawet z PiSem dla realizacji swoich chorych ideologii. Czuję dobrze liberał #bekazlewactwa
#neuropa #bekazprawakow
  • 93
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: po co ci ta agresja? Ile masz lat? 18? Bosak to nazistą, głosował za 500+, czyli jest socjalistą, dodatkowo wypowiadał się o konieczności spowolnienia wzrostu gospodarczego aż urodzi się więcej polakow- czyli przekłada priorytet czystości rasowej ponad wzrost gospodarczy. Dogadał by się z pewnym Adolfem( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli tak dajesz się ponieść emocjom to lepiej przestań się udzielać
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: To nie są oficjalne punkty z programu konfederacji, jeśli tego ode mnie oczekujesz to ci nie wskaże. Rozumiem ciebie w pewnym sensie, jak byłem w gimnazjum to też byłem narodowcem- wyleczył mnie z tego pobyt za granicą, praca w której mój szef był homoseksualistą i kilka innych rzeczy. Mam jednak dowody na pewne poglądy liderów konfederacji, mianowicie:
  • Odpowiedz
Korwin chce sprzedawać dzieci na wolnym rynku, o czym się wypowiedział, bosak to dawny lider ruchu narodowego, który jest organizacją SOCJALISTYCZNĄ, jest skrajnym katolikiem, popiera całkowity zakaz aborcji i proponuje zakaz działalności dla sedziow- ateistów. Dodatkowo w konfederacji była kaja godek a dalej jest w niej Braun- to są fanatycy religijni. Jeśli jesteś liberałem to nie jest partia dla ciebie
  • Odpowiedz
@Koliat: cicho tam LEWAKU, mimo, że skupiłem się na wyjaśnianiu narodowców, to nie znaczy że o was nie pamiętam( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bounty: zapraszam, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby używać terminów i pojęć w ich właściwych znaczeniach, podnosi poziom argumentu ;)
  • Odpowiedz