Wpis z mikrobloga

Charles miał wyjechać na start czy od razu było wiadomo że nie?

Dostał w ogóle karę czy jechałby z p1?


@hpiotrekh: miał jechać z p1. Ferrafi cmokało, że wszystko sprawdzone, legit auto, można jechać. Pół godziny przed wyścigiem Leclerc wyjechał na rozgrzewkę i samochód się zesrał. Szok, niedowierzanie, miliony pytań bez odpowiedzi.
Oficjalne tłumaczenie zespołu, jak wyżej: niedokładnie sprawdziliśmy samochód.
Mam wrażenie, że Binotto to zaginiony brat Guntera Steinera. Notabene obaj
@chianski: Mówiłem, że to młotki są. Myślałem, że te elementy, za które nie czeka ich kara zostaną wymienione domyślnie. Potrzebują jakiegoś mgr. z fizyki, który im powie, że siła mogła być przekazana aż do lewego koła XD
@chianski: Na moje, to nie starczyło czasu. Po kwalifikacjach muszą odstawić samochód a potem dostają go o 10:00 następnego dnia... Skupili sie na prawej stronie i nie wyrobili się z pełnym checkiem.
@pan_welniak: Kasy mają mało, nikt nie zaprzeczy. Niemniej jak jak Kevin z Romanem się rozbijali wzajemnie, albo kasowali swoje samochody w pojedynkę, to jako szef zespołu mógł ich trochę doprowadzić do porządku. Jak na zespół z tak ograniczonym budżetem ich kraksy nie pozostawały bez wpływu na stan konta. Zdaje się, że pierwsze sezony Haas miał bardzo udane, z czasem spadali coraz niżej. Gunter to ciekawa, barwna i bardzo sympatyczna postać, ale