Wpis z mikrobloga

Szczepionki:

Lewica - wirusy i epidemie są niebezpieczne dla ludzi (w przeciwieństwie do szczepionek), trzeba się szczepić oraz stosować jakieś formy nacisku na tych, którzy nie chcą tego robić

Prawica - wolność jednostki do samodecydowania jest podstawowym prawem człowieka, nawet w kwestii szczepień!

Małżeństwa jednoplciowe:

Lewica - nie ma żadnego powodu dla którego można by zabronić takich małżeństw, jeśli to uszczęśliwi dwójkę kochających się ludzi to proszę bardzo!

Prawica - eee... ale to niezgodne z naturą. ..eee.... a poza tym czytałeś lewaq konstytucję? No właśnie! Dzisiaj facet z facetem będą chcieli wziąć ślub, a jutro będzie to chciała zrobić baba z koniem, także nie zgadzam się. A co z dziećmi tak przy okazji? Nic takiego z tego nie będzie, tak jak wodór z wodorem nie dadzą wody.

Teraz już wiecie dlaczego poglądy progresywne łączą się ze wzrostem IQ, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #4konserwy #lgbt #szczepienia
Pobierz waro - Szczepionki:

Lewica - wirusy i epidemie są niebezpieczne dla ludzi (w przec...
źródło: comment_16219360988sk8tTIr3u7kASaXd92zBW.jpg
  • 27
moim zdaniem nikogo nie powinno się zmuszać do niczego


@GruncleStan: to zależy co rozumiemy pod słowem "zmuszać". Nikt nie będzie nasyłał policji na osoby niezaszczepione, ale takie osoby muszą się też liczyć z tym, że będą miały ograniczony dostęp do pewnych dóbr. I nie ma w tym nic kontrowersyjnego.
@waro: >takie osoby muszą się też liczyć z tym, że będą miały ograniczony dostęp do pewnych dóbr. I nie ma w tym nic kontrowersyjnego.

to jest kontrowersyjne. Jakby powstał np. teleport i mogli by z niego korzystać tylko osoby spełniające nowe warunku (np. szczepionka z preparatem zabezpieczającym DNA w trakcie teleportacji). Ale jak mogłeś całe życie jeździć pociągiem a tu przychodzi ci władza i mówi, że już nie to jest bardzo
@SzubiDubiDu: uuuuaaaa brzmi strasznie, wręcz jak faszyzm. Podobnie jak w przypadku nudystów, których gnębi się mandatami, jeśli wyjdą na ulicę na golasa.

No trudno, niech będzie że chcę wykluczać społecznie niezaszczepionych.
@waro: Na odpowiedź się nie doczekam, ale zaognię drugą dyskusję.

Idąc Twoim tokiem rozumienia:

Lewica: Niech się zaszczepi i nie będzie problemu.
Prawica: Ale takie myślenie wprowadzi wykluczenie społeczne i napiętnowanie.
Lewica: eee... no to trudno. W takim razie będzie wykluczanie społeczne! Niby dbamy o prawa ludzi, ale tylko o takich, którzy myślą jak my!!


No po prostu ŻAL.PL z takiej hipokryzji.

A gdybyśmy tak wykluczyli społecznie... gejów? (wspomnianych przez Ciebie
Na odpowiedź się nie doczekam


@marekseo: Lol, chcesz linki do czego konkretnie? Że prawica uważa małżeństwa jednopłciowe za zagrożenie dla ludzkości i w przypadku gejów szcza na ich prawo do dobrowolności zakładania małżeństw? No tak jest od dawna, żyłeś w buszu do dnia dzisiejszego, że potrzebujesz na to dowodów?

Poza tym ja nie jestem "wolnościowcem", uważam "wolność" za hasełko nadużywane często w złej wierze, poza tym stan absolutnej wolności jednostki jest
@waro:

Lol, chcesz linki do czego konkretnie? Że prawica uważa małżeństwa jednopłciowe za zagrożenie dla ludzkości i w przypadku gejów szcza na ich prawo do dobrowolności zakładania małżeństw? No tak jest od dawna, żyłeś w buszu do dnia dzisiejszego, że potrzebujesz na to dowodów?


Nie wiem czy zapomniałeś, ale... TO TY DZWONISZ, piszesz coś o prawakach i lewakach i nie masz nic na podparcie tego grafomaństwa. Gościu, nie dobijaj...

Poza
@marekseo: Błagam, nie podpieraj się stroną homoseksualizm.edu.pl, to pseudonaukowy portal pełny bredni i manipulacji; sugerują, że niebezpieczne "terapie" konwersyjne działają, że bez problemu można zmienić orientację, a homoseksualizm powoduje samobójstwa.
A załączony cytat mógł być częściowo prawdziwy w latach 70. Dużo się zmieniło od tamtego czasu.
@marekseo: Argument że wśród populacji homoseksualnej dominują choroby płciowe i pedofilia jest tej samej wartości co argument przeciwko populacji heteroseksualnej że dominują u nich wszystkie pozostałe przestępstwa i choroby.
Właśnie analizą konsekwencji obaliłem Twój argument :)

Homoseksualizm jest normalny i naturalny, tak jak heteroseksualizm.
@Rodriqu: @Eskim0s Jeden z wyników w Google, ale nie mam pojęcia czy rzetelny, nie sprawdzałem. Ale skoro są wątpliwości, to żeby jakoś się obronić, to powiem: "Załóżmy, że tak jest".
Bo nie chodzi mi, żeby zwalczać homoseksualizm, a o myślenie, że można kogoś wykluczać z jakiegoś powodu, a kogoś innego nie, mimo że oba mogą być szkodliwe.

Nie mniej, dzięki za sprostowanie.
Bo nie chodzi mi, żeby zwalczać homoseksualizm, a o myślenie, że można kogoś wykluczać z jakiegoś powodu, a kogoś innego nie, mimo że oba mogą być szkodliwe.


@marekseo: homoseksualista nie ma wyboru zmiany swojej orientacji. A zaszczepić może się każdy.

Więc owszem - możemy dyskryminować niezaszczepionych.
@waro: Nawet ktoś kto nie może przyjąć dawki? Bo o nich przecież nic nie wspomniałeś.
Nawet dzieci, u których nie ma potrzeby (COVID)?

Ale mniejsza o dyskryminowanie. Ja ciągle chcę te linki, że prawaki to takie, a lewaki to takie. Od tego się zaczęło.
No przecież sam napisałeś, że

wszystko co wyżej wymieniłem to nie są pojedyncze poglądy jakichś anonimkow z internetu, tylko główne różnice programowe między dwoma obozami


No skoro