Wpis z mikrobloga

#savio
#!$%@? mnie bierze. Kupiłem sobie ładną, schludną klawiaturkę Tempest RX outemu brown (krótką wersję) i.. nie działa mi prawy alt. Nie jest w ogóle podświetlony, nie reaguje na nic, milion razy wyłączałem i włączałem sterowniki, zmieniałem języki windowsa, klawiatury, dotarłem do postów sprzed 2006 roku, nic nie działa. Prawy alt (który powinien pełnić funkcję alt+gr) jest martwy, nie reaguje na nic. Pisząc to, muszę używać kombinacji ctrl+alt+guzik, żeby w ogóle użyć polskiego znaku. @SAVIO_multimedia lub inni użytkownicy, każda klawiatura ma taki "bajer", czy po prostu moja to jakaś wadliwa sztuka? (Prawy alt słabo się podświetla jak na niego klikam, sugerując, że jednak coś tam działa)
H.....y - #savio 
#!$%@? mnie bierze. Kupiłem sobie ładną, schludną klawiaturkę Temp...

źródło: comment_1621953990stNVUe3V5uzuSGke74XP2Q.jpg

Pobierz
  • 21
@Hazzzzy: Dalej jestem pełen wiary, że to jest kwestia kliknięcia jakiejś kombinacji klawiszy. Tylko nie wiem jakich ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Instrukcja ma dwie kolumny poświęcone podświetleniu, ale nic o takich rzeczach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hazzzzy: lol mam taką samą klawiaturę tylko pod szyldem Thor 300, chyba wyszły z tej samej fabryki tylko z inną nalepką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moja czasem robi dwukliki z dupy...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hazzzzy: miałem czerwona wszystko git. Jedyne co może pomóc - fn+ ESC przytrzymaj, to przywraca klawe do ustawień fabrycznych. Jak nie pomoże to napisz do supportu ;) wymienia ci ja pewnie na nowa