Wpis z mikrobloga

Lubię Mentzena, ale Stanowski jedzie po nim ostro i dobrze. Może nie tak jak ostro z Gonciarzem, bo Mentzen stara się podjąć rękawicę, ale jest jakieś 3-1 dla Stana. Mentzen mnie wkurza, bo nie może powiedzieć, że:
- ma gdzieś LGBT i jest tylko przeciwko specjalnym ich traktowaniu, a ich zachowanie powoduje reakcję u takich jak Braun
- w poparciu prawa zaostrzającego aborcję jemu chodziło o ochronę dzieci z lekkim upośledzeniem
- jest zwolennikiem pełnej wolności słowa, ale są w koalicji z narodowcami i musieli zostawić punkt o ochronie uczuć religijnych

Mógł się obronić przed częścią szpilek Stanowskiego.
#mentzen #hejtpark #konfederacja #kanalsportowy
  • 10
@Papinianus: Problem gejów, Żydów i nierówności kobiet to lewackie wymysły. Ja jestem zwolennikiem pełnej wolności słowa i nie chce żyć w katolickim państwie wyznaniowym czy państwie ze specjalna cenzurą jeśli mowa o Murzynach, gejach i kobietach, bo inaczej wyrzucimy Ciebie z pracy i zniszczymy Tobie życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pomorski_Wilk: Nie chodzi tylko o samych narodowców, to prawo o uczuciach religijnych wiadomo trzeba wykreślić, ale gdybym był na jego miejscu, też bym wolał się zaorać przez Stanowskiego w tym momencie, niż powiedzieć, że to prawo trzeba znieść, wielu ludzi w Polsce by go rozniosło gdyby to powiedział