Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
Zawsze jak patrzę na Hołownie to czuje niesmak w ustach i trochę uśmieszek no bo spójrzcie na niego. Gość wygląda jak wielka stara dzidzia, jego baby face jest tak potężny, że czuję obrzydzenie do jego osoby.

A teraz wyobraźcie sobie co widzą młode płodne Juleczki gdy przewinie im się przed oczami ten dziwny twór natury.

Jedynie co go uratowało przez incelosferą to wzrost 188 cm. co 25 lat temu było dość imponującym wynikiem przez co znalazł sobie, rozprutą jak stare wiadro, 30 letnią karynke.

#blackpill #przegryw ##!$%@?
AbZu_Raymond - Zawsze jak patrzę na Hołownie to czuje niesmak w ustach i trochę uśmie...

źródło: comment_1622068446jQyscG02HxXWwVH8GjQBuj.jpg

Pobierz
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@spere: Mam ci przyklaskać uszami gościu? Mam w dupie jego życie prywatne, ja pisałem że 25 LAT TEMU (gdy twój stary nie miał cię nawet w planach) to wzrost 188 cm. był naprawdę dobrym wynikiem tj. dziś 197 cm.

Też mogę skopiować autobiografie Piłsudzkiego ale jaki ma to związek z tematem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spere: Nie, jak ogarniesz terminologię słowa sarkazmu bądź ironii to możesz ze mną pisać. Moja inteligencja (ale nie mądrość - choć może i to też) przewyższa twoją o lata świetlne.

Wytłumaczę Ci on ma 44 lata odejmujesz 25 to się równa 19 lat. Nie wiem jak wtedy wyglądał ale wiem że miał już 188 cm. naturalnego wzrostu przez co mógł sobie poruchać. A to co udało mu się TERAZ znaleźć to
Nie, jak ogarniesz terminologię słowa sarkazmu bądź ironii to możesz ze mną pisać. Moja inteligencja (ale nie mądrość - choć może i to też) przewyższa twoją o lata świetlne.


@AbZu_Raymond: to ani nie sarkazm, ani nie ironia, ani nie inteligencja, ani nie mądrość

to zawiść, żal, poczucie porażki, rozgoryczenie, przesłaniają ci widzenie tego co ktoś tak naprawdę ci pisze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spere: Szukałeś 6 godzin to co chciałeś mi napisać? xD

Co 17 latek może zawiść 44 letniemu cuckowi z baby face i najpewniej 8 procentowym poparciem? Poczucie porażki miałbym gdybym urodził się tobą, a jak na razie w teorii "mam czas" na ogarnięcie życia tyle tylko że ty już go NIGDY nie odzyskasz ( ͡ ͜ʖ ͡)