Wpis z mikrobloga

Da się zaszczepić drugą dawką wcześniej? Mam termin na Pfizera (Atlas Arena), ale na następny dzień potrzebuję być w pełni sił i wolałabym się zaszczepić ze dwa dni wcześniej. #lodz
  • 10
  • Odpowiedz
@kuncfot: @nathaliekill: Mam tę samą sytuację, tylko chcę szczepionkę tydzień wcześniej (urlop). Staram się dzwonić do Atlas Areny od 2 tygodni, ale żaden z podanych telefonów nie działa. Dzwoniłem nawet na infolinie NFZ - nic nie mogą zrobić, dzwoniłem też do urzędu miasta, i tam też nic nie mogą zrobić.

Mam tylko info, że można przyjść innego dnia ok. 18, stanąć w kolejce i liczyć na dawkę niewykorzystaną (przyjąć dawkę
  • Odpowiedz
@blunch @nathaliekill: Będąc wczoraj na szczepieniu w Atlas Arenie, jakiś mężczyzna przede mną mówił że przyszedł tylko po to aby zmienić termin tak więc spróbuj po prostu podejść do AA i porozmawiać z paniami na recepcji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wozniaku: @nathaliekill: byłem dzisiaj o 17, wszystko zamknięte, żadnych ludzi w środku mimo, że wisi kartka że otwarte do 19. Spotkałem co najmniej 5 osób które chciały się zaszczepić.
  • Odpowiedz
@nathaliekill: Będę Ci tu spamił. Podjechałem dzisiaj o 13 do punktu - zamknięty. Dzwoniłem na portiernię, podali mi numer telefonu do szpitala który organizuje szczepionki.

Trzeba dzwonić na numer 501 490 365 żeby zmienić termin. W każdym razie jak ja mam drugą dawkę na 9.06, to kazali mi dzwonić 7.06, bo wtedy będą mieli harmonogram na najbliższy tydzień/dwa.
  • Odpowiedz