Wpis z mikrobloga

@kholapi: koniecznie siedź wszystkim wolniejszym na zderzaku!
A tak serio, pamiętaj że auto jest cięższe i wyższe, trochę inaczej hamuje i skręca :)
  • Odpowiedz
@kholapi: bus to nie jest reaktor atomowy w Czarnobylu wyluzuj jeżeli jeździsz przepisowo bez obawy że policja cię zatrzyma i się nie napinasz to jazda samochodem okazuje się być całkiem relaksującym zajęciem
  • Odpowiedz
@PanKracy582: co nie zmienia faktu że masz inny zawias w evoqu a inny w masterze czy ducato, to też wpływa na hamowanie.. do tego masa pojazdu większa a hamulce już nie rosną tak bardzo..
liczby w teście to jedno a w realnych sytuacjach busem trzeba inaczej jechać.. jeszcze jak coś wieziesz to już w ogóle.
więc masz inną drogę hamowania i to jest fakt
  • Odpowiedz
co nie zmienia faktu że masz inny zawias w evoqu a inny w masterze czy ducato, to też wpływa na hamowanie..

@PeterFile:
wyczuwam niewielkie doświadczenie w jeździe busem
zostaw takie rzeczy ludziom, którzy się znają na temacie :))

liczby w teście to jedno

liczby w teście były po to, żebyś uświadomił sobie, że masa pojazdu nie ma takiego znaczenia jak sugerujesz na drogę hamowania

a w realnych sytuacjach busem trzeba inaczej
  • Odpowiedz
@PanKracy582: masa ma znaczenie.. jedziesz inaczej tj. większy dystans zostawiasz sobie niż w normalnym.
jeździłem i busem i małymi pierdkami i inaczej się hamuje. ale mów sobie co chcesz.. tak czy siak lepiej żeby OP Cię nie słuchał w Twoim #!$%@? bo się zdziwi..
  • Odpowiedz
masa ma znaczenie.. jedziesz inaczej tj. większy dystans zostawiasz sobie niż w normalnym.


@PeterFile:
masz rację bo to plaga na drogach- nie trzymanie odległości

jeździłem i busem i małymi pierdkami i inaczej się hamuje. ale mów sobie co chcesz..


@PeterFile:
wytłumacz jak inaczej się hamuje? bo może o czymś nie wiem, ja to zawsze wciskam hamulec żeby zwolnić, siłą nacisku dozuje siłę hamowania

tak czy siak lepiej żeby OP Cię
  • Odpowiedz
inaczej czyli dłuższa droga hamowania..


@PeterFile:
ale czemu, chłopie, czy ty potrafisz to wytłumaczyć czy sam nie rozumiesz o co ci chodzi?
napisałem wyraźnie:

wytłumacz jak inaczej się hamuje? bo może o czymś nie wiem, ja to zawsze wciskam hamulec żeby zwolnić, siłą nacisku dozuje siłę hamowania


potrafisz odpowiedzieć czy tylko będziesz pajacować i czepiać się mojego nicku? XDDD
  • Odpowiedz