Wpis z mikrobloga

@encore2: Noo co to za korekty. Ja miałem tylko raz jak zamówiłem ubera dla pijanego kolegi a ten dzban mnie się zrzucał w uber. No ale co przecież bym go nie zostalił. Doliczyli se £100. Skur€&@y ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kogut_20
@octave25
@Profil_Internetowy
Kierowca powiedział, że nie ma jak wykręcić bo odebrał mnie na zakręcie i jeszcze poinformował, że pojedzie szybszą trasą. I nic nie mówił, że zmiana trasy zwiększy koszt przejazdu. Kierowca #uber pierwszy raz mnie tak w #!$%@? zrobił. Zwykle jak coś się działo na drodze albo musiał coś objechać nie doliczali mi nic do przejazd.
encore2 - @kogut20 
@octave25 
@ProfilInternetowy
Kierowca powiedział, że nie ma j...

źródło: comment_1622140555qWQED7i0LZaiwbILvFJPLo.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@encore2: Piszesz, że to kierowca zaproponował tą trasę jako szybszą i nie poinformował o ewentualnej zmianie kosztów. Zresztą to jest dwukrotność ceny. To jest niedopuszczalne. I poproś o sprawdzenie czy to się nie pojawia często u tego kierowcy. Widać etap przejścia złotów na ubera xd. Jakby nie uznali, to bym zrezygnował z ubera i usunął konto na rzecz innej apki, jako powód podając ową sytuację.a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@encore2: wiadome było że zwrócą, ale na 100 klientów tylko 10 o to napisze i są do przodu. U mnie na bolcie większość z Ukrainy i uczciwi, nie robią dłuższej trasy, a nawet jak dłuższa bo robią objazd czy coś to nie ma "korekty" tylko ta cena co na początku, a ewentualne przystanki zaznaczam przed trasą. Natomiast jak brałem ubera to kilka pod rząd przyjechała oznakowana taxi, z pełnym spektrum "dodatków"
@Profil_Internetowy korzystam z Ubera i Bolta, minusem Bolta jest to, że czesto pokazuje brak dostępnych kierowców. W uberze zawsze ktoś się znajdzie i uber bardziej się przydaje w sytuacji gdy potrzebujesz nagle podwiezienia.