Wpis z mikrobloga

Cześć, mam taki problem. Po dłuższym czasie przyszedł nowy ekran do mojego xiaomi mi9t, podczas oczekiwania na przesyłkę (około miesiąc) telefon leżał grzecznie w szufladzie. Okazuje się że telefon się nie włącza, ładowałem go przez kilka godzin i nic, podpiąłem nowy ekran i przez chwilę pokazuje się ikonka ładowania baterii (100%), zaświeca się też dioda ładowania i po chwili gaśnie, nic poza tym, dalej nie da się go włączyć. Sprawdziłem napięcie na baterii i jest 4,3V na baterii jest napisane, że napięcie nominalne to 3,85V a maksymalne napięcie ładowania to 4,4V. Macie jakiś pomysł co może być nie tak?
#xiaomi #mi9t #smartfon #telefony #baterie
  • 6
@gozdal177: bateria nie powinna się #!$%@? po miesiącu. Ogólnie xiomi to gówno. Sam posiadam i są cyrki również z uruchomieniem telelefonu. Czasami trzeba trzymać z 15 sekund jak nie dłużej przycisk zasilania aby się włączył.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678: ale on nie napisał że bateria się #!$%@? po msc ale że czekał na nią tyle co jest normą w przypadku zakupów z chin
@PurpleHaze: myślę że tak. Typowy upadek i kolorowe kreski na ekranie, telefon reagował wibracją na przytrzymanie przycisku blokady ekranu, dopiero po dłuższej przerwie od użytkowania się nie włącza.