Wpis z mikrobloga

Ktoś poza mną czeka tutaj na FC6 ? Ciekawe czy tym razem dostaniemy jakąś ciekawą fabułę, niestety obawiam się że bohaterowie będą skrajnie przerysowani żeby gracz nie miał wątpliwości kto jest tym złym a kto dobrym no i czy wepchną jakieś ERPegowe cyferki (po #!$%@? to było w FCNewDawn?). Jedyne o co się nie obawiam to gameplay bo frajda z rozgrywki w tej serii jest od pierwszej części na wysokim poziomie.
#farcry6 #farcry5 #farcry #ubisoft
  • 5
@Konigstiger44 ja czekam. Myślę ze fabularnie czy samymi głównymi zloczyncami się nie zawiodę, akurat tu moim zdaniem wszystkie główne części trzymały poziom. Bardziej biję się o stronę techniczna, w 5 strzelanie było skopane (pociski leciały zbyt wolno) i zasięg rysowania był za mały. Pod tym kątem to był krok wstecz względem poprzednich części.

A wiadomo kiedy premiera?
@Konigstiger44: A już coś wiadomo o premierze? Czekam od listopada i co chwilę przekładają, czytałam coś niedawno o 31.05, ale pewnie też fejk news.
W sumie w FC5 zrobili ciekawy plot twist z czarnymi charakterami, więc może tym razem też pójdą w tę stronę.