Wpis z mikrobloga

@patrick_baitman: W tamtym roku korzystałem z karnetu na normalnej stronie smartgym z mojego wcześniejszego konta. W tym roku z nowego konta na stronie "sportowa przestrzeń". I słyszałem, że w tamtym roku były 2 karnety- jeden z którego korzystało się w wakacje i drugi który był jesienią do końca grudnia.
I zastanawiam się czy to jest prawda i mnie #!$%@? na hajs czy komuś się coś #!$%@?ło i ciągle korzystało się z
@Nikic21: sportowa przestrzeń to była tylko i wyłącznie firma krzak utworzona po to żeby dawać ludziom lewe zaświadczenia o otrzymywaniu stypendium żeby mogli ćwiczyć, w tym czasie smartgym i fp oficjalnie były zamknięte a ich obiekty działały jako sportowaprzestrzeń

jednak dość szybko obsrali zbroje i się zamknęli

teraz już smart gym to smart gym a fp to fp

jeżeli pytasz o to czy otrzymasz jakiś zwrot karnetu za sportowąprzestrzeń to mocno
@patrick_baitman: @Arkos12: Ja dostałem już kodzik za nie wykorzystane dni ze sportowej przestrzeni, także luz. Myślałem, że jeszcze wcześniej na smartowskim jakieś wały kręcili bo ciągle odwieszali, zawieszali, a dni pozostałe się zwiększały i zmniejszały, ale chyba nie.