Wpis z mikrobloga

O #!$%@? ale beka xD

Na początku tego roku zdejmowali mi aparat ortodontyczny no i zaczęła się zabawa z zębami. W sumie poszkodowane mocno 3 zęby + jeden do re-endo.
Poszłam w lutym z bólem trzonowca 16 do swojego dentysty. Diagnoza: zgorzel, trzeba leczyć kanałowo. Oczyścił mi kanały z tej martwicy i założył lekarstwo mówiąc "na spokojnie". Potem zaczęło się bieganie z innymi zębami, czasem nawet po dwa-trzy razy w tygodniu, w międzyczasie szpital.

Dziś się budzę i boli mnie ów trzonowiec 16. I to tak konkretnie boli. Coś mnie tknęło, żeby zrobić risercz. Okazało się, że dentysta wsadził mi w lutym Dexadent, który powinien siedzieć w zębie max kilka dni xD

Wizytę u innego dentysty mam umówioną dziś o 17:00.
Wołać na zdjęcie robaków wyłażących z zęba? xd

#dentysta #stomatolog #stomatologia #medycyna #heheszki

P.S.: nie chcę wyjść po tym wpisie na osobę, która nie dba o zęby. Wręcz przeciwnie - mam #!$%@? na punkcie higieny. Specjalne szczoteczki i pasty, płyny do płukania, mycie zębów 3-4 razy dziennie, u dentysty jestem co chwilę, do tego nitkowanie codziennie, irygowanie i fluoryzacja raz na tydzień. Zęby mam #!$%@? prawdopodobnie w wyniku jakichś niedociągnięć genetycznych, bo ostatnio na RTG panoramicznym dentystka zauważyła, że mam mocno wystające rogi miazgi, co daje mocne predyspozycje do obumierania zębów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
s.....s - O #!$%@? ale beka xD

Na początku tego roku zdejmowali mi aparat ortodont...

źródło: comment_1622209917Ssi52uNTuexDWgWikEIjR0.jpg

Pobierz
  • 6
@send_nudles mialem to samo. Ropa czesto sie pojawiala na scianie dziasła 6stki. Aż w koncu dentysta rozwiercil mi tego zeba i momentalnie zatrzymalo wiertlo gdy wkreciło starą, z 8 miesieczna wate z lekarstwem. Poprzedni dentysta to zalozyl, ja zapomnialem, i tak sie to skonczylo