Wpis z mikrobloga

@Tralalala97: od dwóch dni Sara, Basia, Natalia, Justyna, Juras, Krzychu,Simon byli w Costa delcrspi.

Obecnie w Krakowie jest Juras (w pracy) Sara i Simon.

Bibi na być we wtorek w W-wie.

Bibi i Simon nie są ze sobą.
  • Odpowiedz
@Tralalala97: moim zdaniem, to Simon był w tym samym pomieszczeniu, bo kiedy napisał jej czy dźwignie to, to uśmiechnęła się, spojrzała w bok i mrugneła porozumiewawczo i ogólnie było widać, że pilnowała się żeby nie patrzeć tam
  • Odpowiedz
@Formatka: a ja myślę, że robią Was wszystkich w bambuko z tym „ nie spotykaniem sie”, sami pomyślcie, dwie pary obecnie finalowe są razem od początku, gdyby ciągle pokazywali, że się widują było by oczywiste, że są razem, ta edycja byla i tak zbyt nudna dla nas widzów bo wszyscy za bardzo się lubili, nie to co w hp2, wiec produkcja musiala działać od początku, teraz każdy nie może doczekać się
  • Odpowiedz
@Kasiaxxx911: @Tralalala97 mi też coś tam się wydaje.. Że ta ich oschłość i chowanie się przed pokazywaniem razem.. To czysta zagrywka pijarowska, aby podbijać oglądalnosc, i komentarze na ig. I choć Bibor zaczął mnie szczerze irytować tym swoim wiejskim gwiazdorzeniem na swoim profilu..to lubię Simona i wierzę, że z jego strony było to prawdziwe.
  • Odpowiedz
@Kasiaxxx911: Tak naprawdę to jedyny powód dla jakiego nie mogę się doczekać finału, to żeby się te przewidywalne nudy już skończyły. Średnio mnie interesuje kto z kim jest.. Próbują teraz na stories się na siłę promować...
  • Odpowiedz