Wpis z mikrobloga

@LordDarthVader: a mi się podoba i ma zajebisty klimat a jedyna gimbusiarska rzecz to przekręcanie nazwy autotuna tylmo dlatego, że masz zbyt zakuty łeb aby docenić ten wspaniały środek stylistyczny. Weź sobie może przekaz tej piosenki do serca zanim będziesz krytykował muzę, której nie kumasz.
@ShadyTalezz: Wszystko jest dobre jak się używa fachowo i z wyczuciem oraz ze smakiem. Co z tego, że przekaz jest powiedzmy "dobry" skoro sposób podania jest słaby. Większość kawałków z tym autotune rapem brzmi tak samo. Jakiś Ziutek szybko rapuje i pierdzieli to tymi zniekształceniami.

Odpaliłem inne kawałki tego Żabsona i wszystko jest w tej same stylistyce. Ale to samo jest w innych gatunkach. Stare dobre kawałki dance, techno itd są
@LordDarthVader:

Wszystko jest dobre jak się używa fachowo i z wyczuciem oraz ze smakiem.

no ale on używa fachowo i ze smakiem, ludzie czepiają się każdego słyszalnego autotune a jak artysta robi tak, że nie nie słychać to nie zdają sobie z tego najczęściej sprawy i jest git. To jakby się czepiać, że w jakiejś piosence rockowej jest za dużo gitary elektrycznej.

Co z tego, że przekaz jest powiedzmy "dobry" skoro
to niezły risercz, odpalenie losowych kawałków na yt xD Możesz sobie nie lubić jego muzyki ale typ na pewno nie nagrywa tylko w 1 stylistyce i jest mega różnorodny. Sprawdź te kawałki::


@ShadyTalezz: Ponieważ nie znam jego twórczości oraz pierwszy raz o nim usłyszałem.

No nic, jednak do mnie nie trafiają takie kawałki - widocznie mamy inne gusta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)