Wpis z mikrobloga

wyobraź sobie że mam około 30


@Ex_cavation: około 30 i już taki boomer XD no nieźle, idź tam sobie zupy z kasztanów zrób na uspokojenie bo ktoś śmie spędzać czas inaczej niż ty
  • Odpowiedz
@Ex_cavation: twój sposób pisania oraz styl pokazuje, że jesteś tym kim myślisz, że są ludzie grający w gry. Latasz po tagach i się wymadrzasz, w sposób karykaturalny. Sposób pisania na to wygląda. Przykro mi, że tacy ludzie nie znają się a komentują
  • Odpowiedz
@dzerald szczerze to nie wiem, moja wiedza o ewolucjach Eevee kończy się na elektryku, wodnym i ognistym ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak się nie spieszy to poczekaj z nim
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@MrHx Zgadzam się. Nic nie przebije HeartGold. Gdyby to ode mnie zależało to inaczej zrobiłbym gameplay w GO. Brakuje mi turowej walki i sensowniejszych Gymów. Na razie gram co jakiś czas i obserwuje rozwój tego tytułu.
  • Odpowiedz
@Ex_cavation: To jak już tak się brzydzisz rozrywką dla dzieci, to wyłącz ten komputer i idź porobić na drutach albo najlepiej idź do lasu i porzucaj kamieniami do dzików jak na prawdziwego samca alfa przystało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ex_cavation: jedynym który się zesrał to ty, bo pokazałeś jaki masz poziom. Wchodzić na tag po co? Żeby "hehe bo gry to dzieciaki". No niestety dla ciebie machaczu łopatą to świetny biznes i zdecydowanie wart zainteresowania od każdej strony. Ciekawe jakie ty masz zainteresowania? Harnaś i kto więcej się nawali?
Nie jesteś ani śmieszny ani nikomu nie ublizyles, chyba że naszej inteligencji. Przykry człowiek z ciebie i masz jeszcze 30 lat
  • Odpowiedz