Wpis z mikrobloga

Po nieco ponad 100h podstawka ukończona, teraz czas zabrać się za dodatkowy content z Royal.
Prawdopodobnie najlepsza gra w jaką dane mi było zagrać od dłuższego czasu (sorry Final Fantasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i chyba pierwszy tytuł od bardzo dawna który w ogóle mnie nie męczył w trakcie przechodzenia (mimo swojej powtarzalności i elementów za którymi nie przepadam jak walka w systemie turowym czy brak kwestii dialogowych granie w Personę i odkrywanie nowych rzeczy/odblokowywanie Person sprawiało mi mega frajdę) co jest tym bardziej ciekawe, bo do Persony podchodziłem z dość dużym dystansem. Soundtrack jest mega dobry (szkoda jedynie, że kawałki z Royal nie są *jeszcze* dostępne na Spotify), wstawki anime, mimo że nie jestem fanem tego typu rzeczy, są jeszcze lepsze (o czym może świadczyć prawie 700MB screenshotów z P5R, stety niestety po ukończeniu zawartości podstawki blokuje się możliwość robienia screenshotów, dlatego też screen czasu ukończenia gry zrobiłem na szybko telefonem ( ͡° ʖ̯ ͡°), ale co natrzaskałem to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)) a sam gameplay to miód.
To powiedziawszy chyba nie muszę mówić, że gierka jest warta ogrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11/10 ()
#ps4 #persona5 #persona5royal #jrpg
Pobierz e.....n - Po nieco ponad 100h podstawka ukończona, teraz czas zabrać się za dodatkowy...
źródło: comment_1622289374uxydhJWtmCgbztGDxYJfyS.jpg
  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yuusuke: muszę Cię zawieść, jestem z tych co wolą grać z angielskim dublażem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie dałbym rady grać po japońsku, a granie po angielsku jest dla mnie całkiem przyjemne (przy okazji mogę go sobie trochę podszkolić, wiem brzmi dziwnie biorąc pod uwagę to, że mówimy o grze z Azji).
Nic tak nie bawi jak Ryuji powtarzający "FOR REAL?!" jak i inne kwestie postaci w