Wpis z mikrobloga

no elo, planuje wizytę w sierpniu i mam kilka pytań ze względu na pandemie:

- czy classic remise wciąż można odwiedzać z ulicy? byłem kilka razy i zawsze pusto, ale może covid i zamkneli dostep
- czy kolejka do zoo będzie kosmiczna? można zaklepać bilety wcześniej? rok temu były limity przez covid?
- wizyta na tempelhof, czy są tam atrakcje dla dzieci i jakieś restauracje czy po prostu wielka łąka? jak to może wyglądać w sierpniu?

#niemcy
#berlin
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MaxVerstapen: nie będzie analogii, bo w tym roku restrykcję są większe i do tej pory obowiązuje hamulec bezpieczeństwa. Chyba największą różnicą jest to, że żeby skorzystać z dodatkowych rzeczy potrzebny jest test albo pełne zaszczepienie. Wydaje mi się, że optymalnie będzie spytać o wszystko na jakieś dwa tygodnie przed wizytą, zwłaszcza, że są plotki o planach przedłużenia hamulca bezpieczeństwa.
@MaxVerstapen: Tempelhof to jest po prostu wielka łąka. Nigdy nie widziałem tam specjalnie żadnego jedzenia ani innych festyniarskich atrakcji. Dobre miejsce żeby pobiegać, puszczać latawce, przejechać się rowerem, ale niekoniecznie żeby tam sobie siedzieć.