Wpis z mikrobloga

Znacie jakiś dobry serwis rowerowy w #szczecin który nie zedrze ze mnie okrutnie dużo kasy?
Do tej pory korzystałem z Kadrzyńskiego i nawet bym powiedział, że byłem stałym klientem, ale jakoś od 2-3 lat sposób w jaki traktują klienta mocno mnie od nich odepchnął...
  • 24
  • Odpowiedz
  • 3
@Trochutak wszyscy polecają grubego kolarza. Nigdy tam nie byłem ale jeśli o nienajlepszy sposób podejścia do klienta to jak zawsze odradzam Cieślaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Trochutak nie wiem, cały wykop zawsze poleca grubego. Jeśli założyć że każdy wykopek to informatyk 15k to może faktycznie być drogo. Ja od siebie polecam konika przy jeziorku słonecznym/derdowskiego jeśli chodzi o normalne ceny
  • Odpowiedz
@Trochutak: jak konik odpadnie, to ze swojej strony mogę polecić inny serwis bardzo niedaleko:

Tarnowski Ryszard. Serwis rowerowy
500 535 042
https://maps.app.goo.gl/3HrpRdHErubGnRNV7

Byłem ze 3 razy i z tego co pamiętam to ceny i terminy były bardzo w porządku. Znalazłem ten serwis gdy pojechałem do konika i okazało się że na naprawę musiałbym tyle czekać, że po prostu znalazłem inny najbliższy serwis i tam pojechałem :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Trochutak: @cadet: ja polecam grubego z autopsji. Miałem do wyprostowania koło. W innym serwisie powiedzieli, że się nie opłaca. Gruby skasował 50zł i zrobił to w 2 dni. Z innych, to polecam również BikeUp na Bandurskiego. Ale tam się czeeeeeeeeka.
  • Odpowiedz