Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was miraski pracuje lub miał do czynienia z #multimedia ? Obudziłem się za późno z wypowiedzeniem umowy na internet stacjonarny (kończy się dziś) i warunki jakie mają nie odpowiadają mi pod względem długości trwania umowy i ceny (10zł drożej za to samo). Złożyłem telefonicznie wypowiedzenie, ale kwota jaki mogą mi wystawić za ostatni miesiąc to nawet 620zł (nikt nie potrafi powiedzieć czy będzie to 2x abonamentu czy 200-300% ceny). Mam dogadaną ofertę z konkurencją tylko pytanie co z tym miesiącem. Był ktoś w tej sytuacji? Ile mogą naliczyć?
#multimedia #multimediapolska #vectra #orange #netia #internet #umowy #kiciochpyta
  • 4
@czv1 nie byłem, ale rzuć okiem na prv. Niestety to jest częsta praktyka stosowana przez dawna multimedia ze jak kończy się „promocja” to rzucają takie ceny ze głowa mała. Nieraz miałem do czynienia z klientami mówiącymi ze takie coś się dzieje
@DarkZizi: no mi się bardziej opłaca wziąć stacjonarny w play na czas nieokreślony i ten miesiąc zapłacić im ten "cennik pośredni" czyli około 100zł. Jak mi władują te 620zł to wtedy z nimi przedłużę i mi skorygują do kwoty na którą będę zmuszony z nimi przedłużyć xd
@czv1: No i jak rozwiązałeś ten temat? Ile w ogóle wynosi okres wypowiedzenia umowy, w sensie ile wcześniej trzeba wypowiedzieć umowę żeby nie było kwasu z tymi złodziejami? 1msc czy 3msc, bo dokładnie nie pamiętam?