Wpis z mikrobloga

@Ziombello: Kupiłem za 5 stówek w stanie wizualnym idealnym tylko wlasnie był problem z tym datownikiem. Ciężko generalnie dostać ten model, jest na Amazonie za 1200 zł chyba z tego co pamiętam a tak to nie ma to w sklepach za bardzo
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: Że niby majtkowiec itp, znam to gadanie. Ja myślę, że nie każdy musi być wczuty na maxa w zegarki, że muszą być tylko ze Szwajcarii, tylko mechaniczne czy co tam jeszcze sobie ktoś wymyśli. Podoba się to nosisz i tyle
  • Odpowiedz
@PrzemekLee: otoz to xD pozniej 3k plnow to i tal luj nie zegarek bedzie i wszystko na chinskich podzespolach, kupilem go bo pasuje mi do okularow (o zgrozo tez hilfingera" xD i generalnie przez neutralny wyglad pasuje mi do wiekszosci koszul
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Sweet_acc_pr0sa: ponizej 3k spokojnie kupisz automat swiss made, nawet z chronografem jak sie postarasz. Za 800zl japonskie automaty albo szwajcarskie kwarce. Albo np. Citizen z eco drive. Chcesz, to nos TH, nie zabronie ci. Ale nie pisz bzdur. Lorus prezentujacy podobna jakosc kosztuje polowe tego. W TH placisz przede wszystkim za znaczek i to, ze ci pasuje do okularow. Nic w tym zlego, ale nie ma co udawac, ze to dobre
mbielawski - @Sweetacc_pr0sa: ponizej 3k spokojnie kupisz automat swiss made, nawet z...

źródło: comment_1622465765xfhl2RaeUqxIxM3I3UQUGL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz