Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki!

Miałem dość tego Januszexa i... zwolniłem się. Myślę nad założeniem firmy w branży automatyki. Do tej pory głównie zajmowałem się automatyką wentylacyjną (wykonanie, uruchomienia), ale myślę nad poszerzeniem zakresu działania i nie tylko zajmować się dmuchaniem w rury. I tu "największy" problem a mianowicie nazwa firmy. Może ma ktoś jakieś propozycje? :) Automatex, Automapol raczej odpadają ( )

#kiciochpyta #nazwafirmy #firma #automatyka
  • 9
@grzesiu139: Początek imienia i sufix "-Matic" czyli sądząc po nicku "GrześMatic", ewentualnie trochę poważniej GrMatic. Szybko rejestruj, bo patrzyłem w guglach i nie ma takiego na razie.
@grzesiu139: Automatyka Wentylacyjna Grzegorz Jedentrzydziewięć, jak będziesz chciał się kiedyś bawić w nazwy to zrobisz sobie markę np. Pipex czy cokolwiek innego wpadającego w ucho, w razie jak się przyjmie to zmienisz sobie bez stresu nazwę DG. Na tym etapie bardziej skupiłbym się na poszukiwaniu klientów i opracowaniu własnych procesów tak, żeby się, za przeproszeniem, nie zaj*bać, biorąc na siebie więcej niż człowiek jest w stanie zrobić.