Wpis z mikrobloga

@ByczeqFernando: nie wiem, dla mnie ten raport jest serio fatalny. Tak naprawdę raptem drugi kwartał gdzie gierka jest na rynku i przychody +/- takie same jak rok temu? Serio? Już #!$%@? w te koszty, amortyzacje i tak dalej. Wiadomo, że to będzie drogie przedsięwzięcie, ale serio - 197 632 tyś zł przychodu? Jeszcze się nie pochwalili ilością sprzedanych kopii CDR, bo pewnie i tak ten wózek ciągnie wiesiek 50/50 z Cyberpunkiem.
  • Odpowiedz
@rm-rf: a ok dzieki czyli 60/40, to niewiele sie pomyliłem. No niewiele jak na hicior taki.
Dobrze chociaż żę te koszty wytworzenia to też prace rozwojowe (czyt. naprawa gniota) to może coś z tego jeszcze będzie.
  • Odpowiedz
@rm-rf @danny_soprano: jeśli cyberpunk to tylko 60% przychodów, to by oznaczało że Wiedźmin 3 w I kwartale sprzedał się w większej ilości kopii - w końcu średnia cena Wieśka jest sporo niższa niż Cyberpunka. A brak informacji o ilości sprzedanych kopii, gdzie wcześniej się tym chwalili tylko potwierdza tą hipotezę ( ͡° ͜ʖ ͡°) W takim układzie to jest zdecydowanie gorzej niż myślałem
  • Odpowiedz
co do sprzedazy CP w pierwszym kw, tak teraz mysle, przy tej machinie marketingowej, ten kto mial kupic gre to juz to zrobil w grudniu. O grze glosno bylo wszedzie, od listopada istne szalenstwo. Ziemia ma skonczona liczbe graczy, a malo z nich wyszlo z wiezienia w styczniu czy lutym :p teraz to takie oczywiste, wyhlada ze oni caly popyt wessali na start. Wieska duzo ludzi dopiero odkrylo po serialu
  • Odpowiedz