Wpis z mikrobloga

@SVETER menel w podsumowaniu wycieczki narzekał na prom,kajuta była bez okien i tv,zapomniał tylko że za taką zapłacił xDD szczury na tym promie pływają z większą godnością
dodał też że zrobił setki kilometrów z buta xD
  • Odpowiedz
dodał też że zrobił setki kilometrów z buta xD


@OdcienZieleni: Jego to ponosi i nie mowie tu o menelskich nogach na których mial te kilometry dreptac. Moze juz nie #!$%@? takich bzdur, ze klekal w lesie ze spluwa przy durnym lbie, ale jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raz by spróbował nie dziadowac i nie brac byle tanio, byle z promocji, to by nie narzekal, ze ma kajute
  • Odpowiedz
@RudaBrona: polecam zapoznać sie z art 34, 35 ustawy o prawie autorskim, jeżeli już rozmawiamy o prawie cytatu i chcemy być lege artis - nie moja bitwa. jednakże zasadnicze pytanie o podwójne standardy pozostaje.
  • Odpowiedz
@RudaBrona: Fakt, zdążyłem sprawdzić u Olgierdano. Na początku już myślałem że znów kogoś wykiwał na hajs, w tym przypadku niepełnosprawnego. Ja by to była prawda to k**** nie ujade. Wszystkiego bym się po tej gnidzie spodziewał.
  • Odpowiedz
@badziam-badziam: Czy według Ciebie kanały na youtube (typu RLM) powinny zostać #!$%@? ze stanowiska? Bo wykorzystują przecież cudze materiały w swoich filmach.

Co do tej sytuacji, to nie są podwójne standardy, tylko jeden standard: trzeba się zastanowić, czy to wykorzystanie cudzego materiału, może być uznawane "zamiennikiem" oryginału.

W przypadku Olgierdano nie może. Bo jego filmy się ogląda dla jego komentarza, nie dla #!$%@?, proste.

W przypadku Jareczka może. Bo to zdjęcie,
  • Odpowiedz
@Rododendronborodo: nie jest istotne jak Ty czy ja klasyfikujemy ten kontent, tylko jak to widzi sad właściwy po przeprowadzeniu postępowania dowodowego. W przypadku Jaro-Olo po co bawić się w postępowanie cywilne? 190a kk było by właściwsze. A ustalenie sprawcy dużo łatwiejsze po akcji z roznoszeniem ulotek na streamie z "Pampolinim", nie trzeba wysylac pism po youtubach i ustalać tożsamości. Wystarczy przesluchac Pampoliniego (w charakterze strony lub swiadka), ktorego tozsamosc jest znana
  • Odpowiedz
@badziam-badziam: NIe jestem pewien o czym mówisz. Myślałem że chodzi Ci o kradzież "kontentu" (wielkie słowo jak na te wysrywy) Jareczka przez zakapiora z Iławy, a Ty wyskakujesz z kradzieżą tożsamości? Czy z "nękaniem" tymi śmiesznymi ulotkami?
  • Odpowiedz
@Rododendronborodo: odnosiłem sie do podwojnych standardow w postrzeganiu prawa do cudzego "kontentu" - pelna zgoda co do klasyfikacji artystycznej wysrywow ola czy mexa. Nastepnie odnioslem sie do prawa cytatu przytoczonego przez innego wykopka.... Od siebie dodalem ze stawiajac sie na miejscu mexa postawilbym na uporczywe nekanie na ktore dowodow jest po kokardke jezeli cos bym chcial z tym robic na miejscu mexa.
  • Odpowiedz